2013 te açılan hesabımı buldum

41aaa41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar forumun bu kadar eski olduğunu hatırlamıyordum fakat 2013 te bende buraya hesap oluşturmuşum .
benim adım okan az gören bir bilgisayar oyuncusuyum buralara tekrar döneyim dedim . tanışmak için .
ben Bu aralar GTA V oynuyorum online olarak .Birde gta v te bawsaq girilmiyor neden bilen varmı ? . bir karakter yarattım online a öğrenmeye çalışıyorum hangi kategoride arkadaş bulabilirim GTA 5 ONLİNEDA ? bana yardımcı olabilir misiniz :) Teşekkür ederim
tekrardan merhabalar .

41aaa41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya çok güzel olmuş buralar ) çok beğendim buraları .

41aaa41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
evet abim ya çok iyi olmuş blog kısmı forum kısmı biraz daha değişmiş çöook güzel gözüküyor . birde karanlık modu olsa tadından yenmez .

41aaa41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
deme be bulamadım ekranın hangi köşesinde ?

41aaa41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
burayı ilk defa beğenen görüyorum
merhaba :) şimdi emeğe saygı gerçekten güzel işler başardılar aslında .
güzel incelemeler güzel makaleler . oyun toplulukları forumda aktif bir şekilde yapılıyordu taki 2021-2022 dönemindeki düşüşe kadar . Benim görüşümce bu yükselmekte olan bir proje :)
gamer.com.tr oYUNcuların en büyük topluluğu

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
merhaba :) şimdi emeğe saygı gerçekten güzel işler başardılar aslında .
güzel incelemeler güzel makaleler . oyun toplulukları forumda aktif bir şekilde yapılıyordu taki 2021-2022 dönemindeki düşüşe kadar . Benim görüşümce bu yükselmekte olan bir proje :)
gamer.com.tr oYUNcuların en büyük topluluğu
ortalama ziyaret süresi birkaç dakikayı geçmeyen ve içinde aylar önce yazılmış bir haberin 100 okunma sayısına bile ulaşamamış olduğu proje mi yükselişte? ayrıca arayüzünün rezilliğini inan konuşmak istemiyorum. inan bana burası orası değil xP forum hesabınla bile giriş yapamıyorsun oraya

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
ortalama ziyaret süresi birkaç dakikayı geçmeyen ve içinde aylar önce yazılmış bir haberin 100 okunma sayısına bile ulaşamamış olduğu proje mi yükselişte? ayrıca arayüzünün rezilliğini inan konuşmak istemiyorum. inan bana burası orası değil xP forum hesabınla bile giriş yapamıyorsun oraya

zorin vurdu gol olduuuuu