23 Modlu Minecraft Sağlamdır Saçma Modlar Yokdur Bakmadan Geçme

Konu Sağlam olmuş mu ?

• Kullanılan toplam oy
    330

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eyvallah mehmetim sağolasın son bikaç bir şey sorup bidaha rahatsız etmicem seni :D (bu arada kasma sorununu çözdüm)

1/baktım toomanyitems'ede büssürü karışık şeyler var onların ne işe yaradığını nerden bileceğim ?
2/slendermanın .minecraft dosyasında bütün dalga dümenini sildim ama hala karşıma çıkıyor musallat oldu resmen :D nasıl sileceğim ?
3/http://www.youtube.com/watch?v=vQuJm2Fg5hk bu adamın oyununda sol tarafda parabirimi falan yazıyor onu nasıl yapıcaz + baltayla ağaca vurduğunda 1 kere kırıldığında bütün ağaçtaki odunlar düşüyor bide ona bi bakarmısın ?

şimdiden teşekkürler bu arada güzel paylaşım.
1. o items için bi kitap var orda tüm item nasıl craft layacağını gösteriyor adını hatırlamıyorum ama kitap işte (bi kitap yazdığında büyü efekti verirya öyle bi kitap onu bul)
2.hiç bi fikrim yok bakarim bulursam sana özel mesaj atarım eyer atmassam bulamamısımdır demek :)
3.o mob timber+ adlı mod o mod bnm modlarla çakışıyordu heralde o yüzden yüklememişdim
istersen bi yükle
ve o altda para filan gösteriyor onu biliyorum ama ndn se o bozulmuş mod yükleyince gitdi o :/
o modu tekrar yükleyincede hata veriyor :S
başka bir şey

lesnty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu arkadaşın paylaştığı şeyler viruslu haberiniz olsun bu dosyayı ındıren arkadaş kaspersky 2013 ile taratırsa görecektirki minecraft dosyası virüslu hemde bastıgınız anda bilgisayarda birçok yere yayılan kopyalanan bir vırus kurtulması en az 1 gununuzu alır haberınız olsun sakın ha ındırmeyın bu dosyayı

asterasx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşlar ben oyuna yeni başladımda rarı ındrdm mıne craft ı nerden ındrcem napcam felan gosterrmsn ltfn ?

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Oh my edit

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    14.1 KB · Görüntüleme: 641
Son düzenleme:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şöylede olabilir o.minecraft sil sonra rardaki .minecraft at en kolayı bana böyle geliyor size artık nasıl gelirse:laugh:
evet kolay ama o eleman pek beceremiyor bende made made yazdım ne yapayım :)
ya arkadaşlar ben oyuna yeni başladımda rarı ındrdm mıne craft ı nerden ındrcem napcam felan gosterrmsn ltfn ?
rar in içinde direk oyun un kendisi var yani bir şey yüklemene gerek yok
çalıştıra %appdata% yaz gir rar ın içindeki .minecraft ı oraya at sonra içindeki minecraft.exe yi çalıştır hata verirse tekrar tekrar aç
virüs olabilir bilmiyorum ben antivirüs programı kullamıyorum

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
usta bana 1.3.2 de car mod planör mod ve diğer senin beğendiğin bütün modlar ile birlikte bana link verebilirmisin mesela içinde mars mod şövalye falanvar o mod gun mod flan mod teles of kingdoms forge mod computer craft- human plus -accraft -burn-custommob spawner-craft guide-flares- mana sys-morecreeps and weirdos-okutils-sunkenTreasure-Zimbee olsun ve senin beğendiğin modlarıda koyduktan sonra bana linki verebilirmisin koyduklarınla beraber ama özel mesaj olarak verirsen sevinirim yaparmısın yaparsan özel mesaj at

MaskedCreeper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya saçma olablir ama 1.2.5 indiriyorum enter game yapıyorum patch atıyor çözüm felan verirmsiniz

MaskedCreeper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorunu anlamadım ki konuyu biraz daha açarsanız yardımcı olabilirim
Tamam anlatıyorum ben tale of kingdoms modu oynamak için netten 1.2.5 indirdim sonra oyuna girdim açıldı felan isim girme yerinde (force uptade seçili değil ) ismimi yazdım enter game bastım ve patch yaptı sonra da tale of kingdoms yüklemedi tabi

yigit1905

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Abi bana hazır 1.3.2 herobrine mod verebilme ihtimali veya takılmayan bir yere koyup mesale ormansız bir yere koysan sevinirim yetenek var arkadaş sende

masterwolf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Saol bana şöyle bi pack yapar mısın :

The tale of kingdom

Batlle towers

Timber

Smart Moving

Better Enchanting

Better Dungeons

Mo creatues

Mo' Zombies

THX Helikopter

More creeps & Weirdos

LCTrees++

Better Furnaces

Not enought items

1.2.5 te olur 1.3.2 de sen yeterki yap koy şimdiden çok çok teşk :D

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam anlatıyorum ben tale of kingdoms modu oynamak için netten 1.2.5 indirdim sonra oyuna girdim açıldı felan isim girme yerinde (force uptade seçili değil ) ismimi yazdım enter game bastım ve patch yaptı sonra da tale of kingdoms yüklemedi tabi
hee internetden 1.2.5 sürümünü indir bin klasörüne at adını deyiştirerek tabi sonra modu yükle
force update ye tıklama sakın :)

crazydanger

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş Battle tower yüklesen güzel olurdu bide bag yani çanta olan mod da yüklesen güzel olurdu