◣ * [2500 TL SEZON ÖDÜLÜ] gamer.aquamc.net | 1.12 - 1.20 | BattlePASS | Görev | Nether Ada | Değiştirilmiş ve Geliştirilmiş Sistemler | Since 2016 * ◢

AquaMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
gamer.aquamc.net
Oyun Sürümü
1.12+
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Skyblock
aquamc.png

Hakkımızda.png

Sistemlerimiz.png

Makine.png

Görseller.png

Ekli dosyalar

• Hakkımızda.png
    Hakkımızda.png
    543.4 KB · Görüntüleme: 287
Son düzenleme:

ardahan13

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucu girip oynamaya değer, ve bu kaynak dünyası denen sistemi sadece burada gördüm geliştirilirse bayağı hype alır

winski

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet güzel, oynarken güzel hissettiriyor. Herkese tavsiye ederim.

LaudresOrg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

AquaMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
harita başka bir paketten alınmış veya intten bildiğim bir pakette var bu spawn konu tasarımınız uygun yeter bence ama ileride geliştirmenizi öneririm başarılar dilerim.
Selamlar, evet doğru bildiniz harita internette lisanslı olarak satılıyor, tanıyan bilen bilir emek hırsızlığını hiç sevmem. Bu yüzden emeğinin karşılığını ödeyerek bu haritayı aldım.

Konu tasarımı hakkındaki yorumunuz için de teşekkür ederim PurpleStore bu konuda bize oldukça destek oldu.

Gelecek planlarımız arasında tasarımda da belirttiğimiz gibi sunucumuza özel plugin ve hatta sunucu jarı kodlamak var. Bunların hepsi de aslında sunucumuzu tercih edecek kişilerde, tüm planlar aktiflik sayısına göre yapıldı.

1693331669213.png

LaudresOrg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Selamlar, evet doğru bildiniz harita internette lisanslı olarak satılıyor, tanıyan bilen bilir emek hırsızlığını hiç sevmem. Bu yüzden emeğinin karşılığını ödeyerek bu haritayı aldım.

Konu tasarımı hakkındaki yorumunuz için de teşekkür ederim PurpleStore bu konuda bize oldukça destek oldu.

Gelecek planlarımız arasında tasarımda da belirttiğimiz gibi sunucumuza özel plugin ve hatta sunucu jarı kodlamak var. Bunların hepsi de aslında sunucumuzu tercih edecek kişilerde, tüm planlar aktiflik sayısına göre yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 215939
anladım umarım yuksek yerlere gelirsiniz.

AquaMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Herkese teşekkür ederiz

AquaMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Bizimle birlikte olan herkese çok teşekkür ederiz!