[ #28.01.2019 l Saat 13:00 ' da Aktif ! # ] - 1.8 - 1.12 SepioliteCraft & SonMilas /96GBRam/Rütbe/Açık Arttırma Ve Benzersiz Özellikler

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı başarılı, sistemler geliştirilmeli. Başarılar dilerim

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı başarılı, sistemler geliştirilmeli. Başarılar dilerim
Merhabalar,
Sunucumuzdaki sistemlerin hepsini size gösteremeyiz şuanda. Açılış günü içerisinde sitemizde Tanıtım kısmında bulunacaktır.
Örnekleyecek olursak sistemlerimizden bir veya iki tanesini ;
- Ayçiçeği tohumları
- Geliştirilmiş balık sistemi
vs. bunlar sayesinde güncelliğimiz bulunuyor. Fakat detayları dediğim gibi açılış gününde :)
Teşekkürler yorumunuz için.

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok başarılı bir sunucu oluşturmuşsunuz. Ellerinize sağlık.
---------------------------------------------------------------------
VatanSeveR06

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok sağlam bir sunucu olucak.
konu tasarımı güzel başarılar
Çok başarılı bir sunucu oluşturmuşsunuz. Ellerinize sağlık.
---------------------------------------------------------------------
VatanSeveR06
Merhaba,
Değerli yorumlarınız için sizlere birer birer teşekkür ediyorum. Sunucu devamlılığı ve kalitesi bakımından elimizden geleni yapacağız. Bu akşam saatlerinde ceza puan sistemimizi yayımlayacağız.

Belzebuh1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Survival Hayatta Kalma Demektir. En Basiti Boş Sistemler Ekleyip Serverinizi Saçma Yapmanızı Önermem Mesela Jackpot Kumar Gibi Şeyler Önermem Konu Taşarımı Güzel Fakat Buildler Çok Emek Verilmemis Gibi Duruyor Komutlarla Yapılmış Duruyor... Ama Güzel Server Olacağına İnanıyorum...

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival Hayatta Kalma Demektir. En Basiti Boş Sistemler Ekleyip Serverinizi Saçma Yapmanızı Önermem Mesela Jackpot Kumar Gibi Şeyler Önermem Konu Taşarımı Güzel Fakat Buildler Çok Emek Verilmemis Gibi Duruyor Komutlarla Yapılmış Duruyor... Ama Güzel Server Olacağına İnanıyorum...
Merhaba,
Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Fakat şunları da hesaba katmalısınız ;
Survival = Hayatta kalma demektir dediniz fakat yenilikçi ve güncel Survival yani diğer bir deyişle Hayatta kalma sunucuların güncelliği çok sıkıntıdır. Jackpot , kumar vb. Eklentileri konumuza sokmadık, sunucumuza hiç sokmayız merak etmeyin. Bununla beraber Ayçiçeği tohumları vb. eklentiler ile Hayatta kalma sunucusunu daha eğlenceli hale getirmeyi amaçladık. Mimari kısmına gelirsek, harita tasarımcımızın size şu mesajı var.
- Tek tek her bloğu elbet biz koyduk fakat Worledit/Voxel tarzı pluginler boşuna yok. Bunları hesaba katarak Haritanın güzel olduğunu düşünüyorum. Çoğu Hayatta kalma sunucuları //set 1 ile düzenlenirken birden çok haritaya sahibiz. Yorumlarınız için tekrar teşekkürler.

Merhaba,
Yaptığınız değerli yorum için çok teşekkür ederim :)

_Venom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımınız ve imla kurallarına özen göstermeniz bile beni sunucuya çekmeye yetti. Klasik survival sunucularından farklı olarak kendine yeni şeyler eklemiş ve eklemeye devam eden sunucular her türlü oyuncu çeker zaten :) Ama bu sıralar oyuncular kolayca her istediğini elde etmeyi daha çok sevdikleri için bu tür sunuculara fazla ilgi gösterilmiyor. Sunucunun açılmasını bekleyeceğim başarılar.

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımınız ve imla kurallarına özen göstermeniz bile beni sunucuya çekmeye yetti. Klasik survival sunucularından farklı olarak kendine yeni şeyler eklemiş ve eklemeye devam eden sunucular her türlü oyuncu çeker zaten :) Ama bu sıralar oyuncular kolayca her istediğini elde etmeyi daha çok sevdikleri için bu tür sunuculara fazla ilgi gösterilmiyor. Sunucunun açılmasını bekleyeceğim başarılar.
Yorumunuz için teşekkürler.

Cheslav

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O tür oyuncuların böyle sunucularda yeri yok zaten.