3 Adet Heykel :)

CpT.acK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
süper olmuş ayrıca imzada güzelmiş tipsiz!:D

Mustafa Yiğit Güler.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Önceki heykellerimi gören olmuştur. Şimdi de yeni heykellerle karşınızdayım :) Biliyorum çok iyi değiller fakat ben zaten acemiyim :D Bu yüzden bana güzel gözüküyo :D Uzatmadan fotoyu koyayım :)
Lütfen iyi de olsa kötü de olsa yorumlarınızı esirgemeyin :)

Herkese iyi forumlar :)
Bak Atom Her Küp Sayfasını İnceliyom Her Bir Listede Senin 5 10 Tane Eserin Çıkıo Ve Bunların Hepsi Beğeniliyor Yani Tüm Yaptıkların Harika MİNECRAFR'I Aşmış Bir Oyuncusun Kendinin Dahada Geliştir Daha Yeni Eserler Ve Yapılar Bekliyorum Sevgilerle Mustafa Yiğit Güler.

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Atom Her Küp Sayfasını İnceliyom Her Bir Listede Senin 5 10 Tane Eserin Çıkıo Ve Bunların Hepsi Beğeniliyor Yani Tüm Yaptıkların Harika MİNECRAFR'I Aşmış Bir Oyuncusun Kendinin Dahada Geliştir Daha Yeni Eserler Ve Yapılar Bekliyorum Sevgilerle Mustafa Yiğit Güler.
Çok teşekkür ederim :) Heralde şu ana kadar bana en güzel yorumu yapan sensin :) Çokk teşekkür ederim :) şu an kendimi daha da geliştiriyorum :) Yeni heykeller yapıyorum ve bunlardan biri gangnam style :D Yakında foruma koyacağım. Yorumun için tekrar çokk teşekkür ederim :)
Teşekkürler :)
Onun nesine aşık oldun? kocaman kocaman gözleri var japon animeler gibi
:D

Mustafa Yiğit Güler.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkür ederim :) Heralde şu ana kadar bana en güzel yorumu yapan sensin :) Çokk teşekkür ederim :) şu an kendimi daha da geliştiriyorum :) Yeni heykeller yapıyorum ve bunlardan biri gangnam style :D Yakında foruma koyacağım. Yorumun için tekrar çokk teşekkür ederim :)

Teşekkürler :)

:D
Ooo Bende GANGMAN STEYLE'yi Bilir Ve Severim GANGMAN STEYLE'yi Yaptığında Bana Linkini Mesaj Olarak At Bekliyorum Yine Tebrik Ve Başarılar :D

Dragonstyles

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O sarı kız bir skin değilmi :D dün bakmıştım doğru haırlıyorsam Schwubbe77

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Save versene pampa
Reis sana şöyle diyeyim. İçinde şu an bu koyduğum heykeller hariç 25 adet daha var. Daha da yapıyorum. Map'i bitirdikten sonra bir konu açıcam ve 10 kişi istiyorum diye yorum atarsa dosyayı atıcam. Fakat daha erken, map bitsin o zaman seni haberdar ederim :)