300Kb/s geçmiyor ?

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar internet hız tesinde indirme hızı 2.1Mb çıkıyor fakat torrentte 300kbs geçmiyor sebebi nedir ?
Kanalı değiştirdim
Kota şu an tam

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Torrent ölmüştür :( bunlar gerçekleşen şeyler güncel torrent indirmeye çalış

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndirdiğin sunucu yoğun olabilir, dosya boyutu büyük olduğu için fazla yoruyor olabilir. Ve ya Türk Telekom'un speedtestini kullandığın için fazla alabiliyorsundur belki?

Ne bileyim ip adresinden senin evinin maksimum hızını yazma ihtimali de var galiba.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İndirme hızın 2.1mb değil 2.1mbps. 2.1 mbps = 200-300 kb/s hıza eş değerdir. 21 mbps ise 2.1 mb/s hızına eşdeğerdir. Lütfen bilmeden yorum yapmayalım.

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
  • Hız testinde bize verilen değerler mbit cinsindendir. Pratik indirme hızını ifade etmez.
  • 8 bit 1 bayt ile eşdeğerdir. Yani 8 mbit bir internet hızın varsa 1 mbps indirme değeri alırsın.
  • Yani aldığın download hızı doğru. Bir problem yok.
  • İyi forumlar :)

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndirme hızın 2.1mb değil 2.1mbps. 2.1 mbps = 200-300 kb/s hıza eş değerdir. 21 mbps ise 2.1 mb/s hızına eşdeğerdir. Lütfen bilmeden yorum yapmayalım.
Bunu ilk defa duydum teşekkürler de fakat şöyle bir olay var iki kere sanırım şanslı günlerimdi indirme hızı 1.5mb dı ve 15 gb lık dosyayı 1. 1.5 saatte indirmiştim bu torrentin kendisindenmi kaynaklanmış olabilir acaba ?

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bunu ilk defa duydum teşekkürler de fakat şöyle bir olay var iki kere sanırım şanslı günlerimdi indirme hızı 1.5mb dı ve 15 gb lık dosyayı 1. 1.5 saatte indirmiştim bu torrentin kendisindenmi kaynaklanmış olabilir acaba ?
Hizmet aldığınız paketin hızı yüksek olabilir ve şu an adil kullanım kotasına takılmış olabilirsiniz. Normal hızınız kaç ise o hızdan çalışmıştır büyük ihtimalle.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Torrent program ücretsiz'se indirme sınırı koymuş olabilir. Torrent ayarlarını kurcala bi.