32 GB RAM , 2 GB EKRAN KARTI , MİNECRAFT KASIYOR !!!

omer302

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet arkadaşlar pc yi daha 1 hafta evvel aldım , 32 gb ram , 2 gb ekran kartı var , ram vermeyi denedim olduda , 15 gb ram verdim oyuna fakat single player da 30-40 fps , multiplayerda ise 25-35 fps arası değişiyor , bunun bir çözümü yokmu?

▓▓═Mert═▓▓

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Video ayarlarından vsync yi kapa fps limitini unlimited yap ben 200 fps alıyorum 16 gb ramle

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

omer302

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Video ayarlarından vsync yi kapa fps limitini unlimited yap ben 200 fps alıyorum 16 gb ramle

ARKADAŞIM KARDEŞİM YURTDAŞIM ALLAH ENDEN RAZI OLSUN O KADAR KORKTUM Kİ PC KÖTÜ MÜ DİYE ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM
ŞU VSYNC İ Bİ KAPADIM 90-100 FPS , VE KARDEŞİM ACABA RAM VERMEYİ BİLİYOMUSUN WİNDOWS 8.1 KULLANIYORUM VE JAVA 64 BİT OFFLİNE VAR
TEKRAR SAĞOL DOSTUMM

▓▓═Mert═▓▓

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞIM KARDEŞİM YURTDAŞIM ALLAH ENDEN RAZI OLSUN O KADAR KORKTUM Kİ PC KÖTÜ MÜ DİYE ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM
ŞU VSYNC İ Bİ KAPADIM 90-100 FPS , VE KARDEŞİM ACABA RAM VERMEYİ BİLİYOMUSUN WİNDOWS 8.1 KULLANIYORUM VE JAVA 64 BİT OFFLİNE VAR
TEKRAR SAĞOL DOSTUMM

Al kardeşim ben burdan yaptım

http://www.forumexe.com/frm/minecraft-genel/730238-minecraft-hizlandirma-ram-verme-programsiz.html

Mb yerine G yapabilirsin
Örnek: -Xmx9G -Xms9G

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
TEKRAR SAĞOL DOSTUMM

TEKRAR SAĞOL DOSTUMM
O fps ekran kartına göre de değişebilir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

CrazYZokeR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben 8 gb ekran kartı var 32 gb ram 400fps aldığım oluyor baya şey yaptım daha yüksekti sabit oldu artık