KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Skyblock'da Olan Moderator'ünüze DIKKAT Ediniz Boş Muhabbet Yapıyor ve "Ban" atmak ile tehdit ediyor ve Küfür ediyor.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Konumuz güncellenmiştir, yeni resimler eklenmiştir.

SkyBlock için yakında dev güncellemeler, geliyor!

Realizes

play.RevolutionMC.com Yakında !..
En iyi cevaplar
0
Sunucu incelemenizi kayıt olduktan sonra yapacağım fakat internet üzerinden kayıt olma problemi yaşıyorum. Premium hesabımın ismiyle kayıt oldum fakat Giriş yaparken kayıtsız gösteriyor. Tekrar kayıt olmaya çalıştığımda ise kayıtlı diyor.
İnternet sitesi yoğun içerikten dolayı kasma gösteriyor. Arttırım uygulayabilirsiniz.
Şu an yapabildiğim tek inceleme internet sitesi oldu. Kayıt problemi çözülürse gameplay incelemesi de gelecektir. Nickname : Realizes_

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Sunucu incelemenizi kayıt olduktan sonra yapacağım fakat internet üzerinden kayıt olma problemi yaşıyorum. Premium hesabımın ismiyle kayıt oldum fakat Giriş yaparken kayıtsız gösteriyor. Tekrar kayıt olmaya çalıştığımda ise kayıtlı diyor.
İnternet sitesi yoğun içerikten dolayı kasma gösteriyor. Arttırım uygulayabilirsiniz.
Şu an yapabildiğim tek inceleme internet sitesi oldu. Kayıt problemi çözülürse gameplay incelemesi de gelecektir. Nickname : Realizes_

Merhaba, bizim kendi sistemlerimizde böyle bir sorun gözükmemektedir. Eğer dilerseniz başka bir tarayıcıdan deneyebilir olmaz ise farklı bir bilgisayardan deneyebilirsiniz ve Realizes_ kulanıcı adına kayıt olunmuş. Tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Web sitemiz: WWW.CRAFTRISE.TC

Realizes

En iyi cevaplar
0
Güzel tahmin. Fakat kayıt olunmuş. Yakın zamanda inceleme geliyor.

Realizes

En iyi cevaplar
0
Tekrar Merhaba!

Öncelikle Gamelobby sisteminiz çok hoşuma gitti. İnce bir ayrıntı. Büyük uğraş. Sürekli kendini güncellemesi de yanında şekerleme gibi olmuş.
Faction Gameplay ;
Haritalar : Gayet orjinal, doğallığı ile önplana çıkıyor. Sorunsuz.
Sikayet ve istekler {Bizzat oyuncularınız tarafından iletiliyor} :
Boss'ta ölüm durumunda itemler düşmemeli
Eventler unutulmamalı

Sorunlar {Kendi gözlemlerim} :
Arena metası düzeltilmeli, oyunculara imkan vermeyen bir sisteme sahip.
Hile sistemi başarısız güncelleme şart
Ormanda savaştan kaçmak mümkün, blok yükseltme gerekli. [2 blok]
30 seviyeli enchant'ta kitaplık eksik. 24 basılıyor.
Oyundan durduk yere nadir atma sorunları var. Sebepsiz hepsi.

Diğer oyun modları : Bir sorunla karşılaşmadım. her şey olurunda. İyi Çalışmalar

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Tekrar Merhaba!

Öncelikle Gamelobby sisteminiz çok hoşuma gitti. İnce bir ayrıntı. Büyük uğraş. Sürekli kendini güncellemesi de yanında şekerleme gibi olmuş.
Faction Gameplay ;
Haritalar : Gayet orjinal, doğallığı ile önplana çıkıyor. Sorunsuz.
Sikayet ve istekler {Bizzat oyuncularınız tarafından iletiliyor} :
Boss'ta ölüm durumunda itemler düşmemeli
Eventler unutulmamalı

Sorunlar {Kendi gözlemlerim} :
Arena metası düzeltilmeli, oyunculara imkan vermeyen bir sisteme sahip.
Hile sistemi başarısız güncelleme şart
Ormanda savaştan kaçmak mümkün, blok yükseltme gerekli. [2 blok]
30 seviyeli enchant'ta kitaplık eksik. 24 basılıyor.
Oyundan durduk yere nadir atma sorunları var. Sebepsiz hepsi.

Diğer oyun modları : Bir sorunla karşılaşmadım. her şey olurunda. İyi Çalışmalar
Yorumunuz için teşekkürler.
Bunları listemize ekliyoruz, yakında hepsi yapılacaktır. :)

Notlar:
- Hile sistemi sunucumuzda, şu anlık mevcut değil.
- Arena tasarımını yeniden düşünebiliriz, bakılır kontrol edilir.
- Orman için bir önlem alınacaktır.
- Boss'larda ölünce eşya gitme sorunu zaten yapılacaklar listemizdeydi ve listenin sonlarında sanırsam :)
- Eventler zaten otomatik olarak gerçekleşiyor. Bknz: saat 8:00 , 12:00 , 22:00 ve 00:00 da olmaktadır.
- Enchant kitaplık sorunu hemen düzeltilecektir.
- Oyundan durduk yere atma sorunu şu an için bizde hiç rastlanmadı, büyük ihtimalle internetinizde sorun olabilir.
- Ve diğer yorumlarınız için CraftRise Ekibi olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

@Realizes ;
- Bir daha ki incelemenin daha ayrıntılı olmasını isteriz. :)
Güncellemeler:

- Arena teması oyun içi savaşlar için düzgün bir hale sokuldu.
- Boss'larda artık ölünce eşya gitmiyor.
- Enchant kitaplıklarının seviye sorunu çözüldü.
- Web sitemize global profil sistemi eklendi; http:/www.craftrise.tc/crprofil.php?aranan=CraftRise
- Web sitemize günlük satış, toplam satış gibi ayrıntılı detaylar eklendi.
- Web sitemize performans artışı için küçük dokunuşlar yapıldı.
- Bağış yapın butonu ile bir oyuncu profili arama butonları etkinleştirildi.
- Web sitemizde bulunan sosyal çevre bilgileri güncellendi.
- Web sitemize CraftRise'a özel CraftRise Güçlendirici modu eklendi; 1.8 sürümü için büyük bir FPS artışı sağlayacaktır, dilerseniz hemen web sitemizden indirebilirsiniz: http:/www.craftrise.tc/indir
- Global Lobilerimiz de oluşan bazı küçük hatalar çözüldü.
- Orman bölgesindeki merkez noktasına kaçış için önlem alındı.
- Global Ban sisteminin bazı kısımları tekrardan kodlandı ve artık atılan banlar global duyuru olarak geçebiliyor.
- Mevcut hile eklentilerinin hiç biri kesin bir şekilde çalışmadığı için, biz yinede kullanmayacağız.
- SurvivalGames arenalarının 15. Saniyede durması ve başlamama sorunu çözüldü.
- SurvivalGames arena harita isimlerinin "null" yani arena isminini çekememe sorunu çözüldü.
- Ve daha nice sorunlar çözüldü...

Realizes

En iyi cevaplar
0
Mevcut sorunların hepsi yokedilmiş. TEBRİKLER !

Şu an site güncellemenizden yaşanmaya başlanan sorunlar ;
Kayıt olma işlemi 15 dakika kadar süre alıyor. Fixlenmesi gerek.
Sunucuda inanılması güç bir lag sorunu var. Klasik Batıhost gibi geldi bana. Harddisk'in dolmaya yaklaşmamış ihtimali üzerinde durmanızı öneririm.
Loss oranı geçen incelememden bu yana %3 artmış. Birşeyler sunucunuza ağır yük bindiriyor.

Sanırım mevcut belirttiğim sorunlarda çözüldüğü takdirde, Sunucu ciddi anlamda kaydadeğer bir sunucu olacak benim gözümde. Yöneticilerin ilgisi cabası :)

DipNot : İlk incelememde belirttiğim tüm sorunlar çözülmüş. İyi çalışmalar

Son düzenleme:

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Mevcut sorunların hepsi yokedilmiş. TEBRİKLER !

Şu an site güncellemenizden yaşanmaya başlanan sorunlar ;
Kayıt olma işlemi 15 dakika kadar süre alıyor. Fixlenmesi gerek.
Sunucuda inanılması güç bir lag sorunu var. Klasik Batıhost gibi geldi bana. Harddisk'in dolmaya yaklaşmamış ihtimali üzerinde durmanızı öneririm.
Loss oranı geçen incelememden bu yana %3 artmış. Birşeyler sunucunuza ağır yük bindiriyor.

Sanırım mevcut belirttiğim sorunlarda çözüldüğü takdirde, Sunucu ciddi anlamda kaydadeğer bir sunucu olacak benim gözümde. Yöneticilerin ilgisi cabası :)

DipNot : İlk incelememde belirttiğim tüm sorunlar çözülmüş. İyi çalışmalar

Bizce, internet bağlantınızı kontrol ettirin çünkü bizim ortalama aldığımız Ping: 100 civarı oluyor.
Web sitemizin kayıt olma kısmı neden 15 dakika sürüyor, bizce sizinle ilgili 2 sorun var;
1. Bilgisayarınız gerçekten çok yavaş
2. İnternetiniz gerçekten çok yavaş
Biz kendi bilgisayarlarımızda böyle bir soruna hiç rastlamadık ve 15 dakika dalga geçer gibi geliyor, umarım yakın zamanda bilgisayarınızı güçlendirirsiniz :)
Harddisk'in dolmaya yaklaşmamış ihtimali üzerinde durmanızı öneririm. > HardDiskler boş ve bir sorun yok şu an.
Eğer imkanınız var ise başka bir internet ile başka bir bilgisayar ile deneyin gerçekten sorunu anlarsınız :)
ve yorumunuz için tekrardan teşekkürler. :)

YENİ REKOR KIRILDI!

Realizes

En iyi cevaplar
0
Durumu yaşayan sadece ben olmadığım için rahatlıkla söylüyorum. Internet sitesinde sorun var.

Sunucuda kısmi laglar söz konusu. Internetim 50 Mbit. Gözden geçirilmesi gerek.
Durumun internetimle alakası yok :D Kayıt olduktan sonra sunucuya direk giremiyoruz. 15 dakika kadar sonra -belki daha uzun- kayıt olduğumuzu söylüyor. Launcher açma kapama, Siteden giriş yapma vs. durumları aynı :/

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Son düzenleme:

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Durumu yaşayan sadece ben olmadığım için rahatlıkla söylüyorum. Internet sitesinde sorun var.

Sunucuda kısmi laglar söz konusu. Internetim 50 Mbit. Gözden geçirilmesi gerek.
Durumun internetimle alakası yok :D Kayıt olduktan sonra sunucuya direk giremiyoruz. 15 dakika kadar sonra -belki daha uzun- kayıt olduğumuzu söylüyor. Launcher açma kapama, Siteden giriş yapma vs. durumları aynı :/

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Kesinlikle sizde bir sorun var ama uzatmak istemiyorum :)

Her oyun +15 arena oldu!

Güncellemeler:
- Çok nadir olan oyundan atma sorunları çözüldü.
- SkyWars arena sayısı -> 20 & SurvivalGames arena sayısı -> 20 & EggWars arena sayısı -> 15 oldu!
- Bot saldırıları için küçük bir önlem alındı.
- BungeeCord'umuz artık her gece kendini yeniden başlatıyor ve temizliyor.
- Global Lobilerimiz de artık sunucu iskeletlerinin üzerine gelince iskeletin ismi yeşil bir renkle gösteriliyor.
- Küçük de olsa Lag yüzünden olan takılmalar için çalışmalar başlatıldı.
- Yaptığımız oylamanın sonucunda kazanan oyun olan Herobrine's Chamber kodlamasına başlandı.

Rekor kırıldı! 1094 Online!

SkyBlock için yeni harita aktif!