iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
merhaba skyblock 2 yada survival (hayatta kalma) gelirse oyuncu sayınız artıcaktır

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sorunları belirttiğiniz için teşekkür ederiz, yakın zamanda bir güncelleme listesi oluşturduk ve bu sorunları elimizden geldiğince halletmeye çalıştık. Yakından hasar almama sorunu çözüldü. Küfür engeli konusunda zaten bir alt yapı mevcut fakat yetkililerimizin fazla küfür bilmemesinden dolayı yeterli kelime ekli değil ^_^

Genel olarak yeni güncelleme paketiyle şu sorunlar çözüldü veya şunlar eklendi:
  • Sıralama sistemine oyuncunun hangi sırada olduğunu gösteren bir ibare eklendi.
  • Skywars oyununa her ada için dünya sınırı eklendi, artık sınırlar kalkmasını bekleyeceksiniz.
  • Tüm oyunlarda blok koyma sorunları çözüldü. (Yeni geliştirilen bir sistemin yan etkisi)
  • Skywars oyununda ender sandığının içinin boş olması sorunu çözüldü.
  • Varsayılan skin olarak bildiğimiz Steve ve Alex kaldırılıp yerine CraftRise için varsayılan bir skin eklendi.
  • Arkadaş sistemi için mesajlar tıklanabilir hale getirildi.
  • Takım sisteminde oluşan "takımın hâlâ mevcut" sorunu çözüldü.
  • Skywars sandık sisteminde bulunan küçük bir hata çözüldü.
  • Eggwars oyununda elmas üreticileri aynı anda açıp yükseltme sorunu çözüldü.
  • SOLO Eggwars takım sistemi tamamen yenilendi ve artık daha performanslı!
  • Artık bir oyuncu oyundan çıkınca, o oyuncuya en son vuran kişi öldürmüş sayılacak. (12 saniyelik süre içinde)
  • Factions sunucusu 1.11.2 sürümüne taşınmıştı, bu sebeple End dünyasında Elytra bulunmakta ve bunlara portal oluşturulamadığı için erişemiyordunuz, sorun çözüldü.
  • Hile sisteminin kararlılığıyla ilgili sorunlar çözüldü. (Oyuncuların uzaktan vurması veya yakından vurulmaması gibi)
  • Genel olarak sunucu harita sistemi yenilendi ve yakında yepyeni özellikler ile tekrar döneceğiz.
Beklediğim güncelleme gibi görünüyor en kısa zamanda girip deneyeceğim sorunları yeniden yazarım :)

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
merhaba skyblock 2 yada survival (hayatta kalma) gelirse oyuncu sayınız artıcaktır
Merhaba, oyuncu sayısını artırmaya yönelik değil, kalitemizi artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Diğer sunucuların aksine kaliteli içerik sunmaya özen gösteriyoruz bu sebeple zaten var olan bir sunucudan tekrar açmaya gerek olduğunu düşünmüyoruz, bunun yanı sıra Suvival sunucusu artık eskimiş ve genel olarak bakılınca Türkiye'de oyuncusu olmayacak gibi gözüküyor.

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
Merhaba, oyuncu sayısını artırmaya yönelik değil, kalitemizi artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Diğer sunucuların aksine kaliteli içerik sunmaya özen gösteriyoruz bu sebeple zaten var olan bir sunucudan tekrar açmaya gerek olduğunu düşünmüyoruz, bunun yanı sıra Suvival sunucusu artık eskimiş ve genel olarak bakılınca Türkiye'de oyuncusu olmayacak gibi gözüküyor.
Genelde Açılan Survival Serverler +50 (kaliteliyse) en kötüsü dahi +30 iken sizin gibi kaliteli hazırlayamıyorlar o yüzden sizden isteğimizdi bu

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Survival Games sunucusunda tekneye binilmiyor ve başkasının istatistiklerine bakamıyoruz ./stats yok.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sıralamalar lobi sunucusundan ve web sitesi üzerinden gözükmekte, tekne sorunu ise 1.8 üstü sürümlerde oluşan bir sorun. Maalesef çözüm üzerinde henüz çalışamadık.
Dikkatinizi çekmek istediğim bir konu var. 1.8 ve üstü dememişsiniz. Şahsen 1.8.9 kullanıyorum bazen binebiliyorum bazen ise binemiyorum. Ve fark ettiğim bir kısım var sanırım gözünüzden kaçmış AAC sürümünüz eski. En son sürümde kill aura korumasına değindiklerini hatırlıyorum. 3.2.1 sürümüne güncellemenizi tavsiye ediyorum. Ek olarak geçenlerde speed açan birisini görmüştüm (SG sunucusunda) Onun dışında dün ok efekti alırken fark ettiğim bir şey var. SG'ye kit ekleme gibi bir planınız varsa rica ediyorum bunu iptal edin. Kitli SG sunucuları çok eskide kaldı kaliteli olmak için uğraşırken hepten batırmayın. Eksikleri ve bugları yeniden buradan yazmaya devam edeceğim.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Dikkatinizi çekmek istediğim bir konu var. 1.8 ve üstü dememişsiniz. Şahsen 1.8.9 kullanıyorum bazen binebiliyorum bazen ise binemiyorum. Ve fark ettiğim bir kısım var sanırım gözünüzden kaçmış AAC sürümünüz eski. En son sürümde kill aura korumasına değindiklerini hatırlıyorum. 3.2.1 sürümüne güncellemenizi tavsiye ediyorum. Ek olarak geçenlerde speed açan birisini görmüştüm (SG sunucusunda) Onun dışında dün ok efekti alırken fark ettiğim bir şey var. SG'ye kit ekleme gibi bir planınız varsa rica ediyorum bunu iptal edin. Kitli SG sunucuları çok eskide kaldı kaliteli olmak için uğraşırken hepten batırmayın. Eksikleri ve bugları yeniden buradan yazmaya devam edeceğim.

- ViaVersion eklentisini duymuş olma ihtimaliniz çok yüksek, kullanıyoruz fakat paketlerle ilgili sıkıntı mevcut. Tekneye binerken ViaVersion ile çakışmalar oluyor. Yapımcısı ile konuştuğumuzda bunun eklenti ile çok zor olduğunu, spigot sürümümüzü değiştirmeyi denemeyi söyledi. Genel olarak durum bu. İleride başka bir yol deneyip çözüm üretilebilir mi, orası tartışılabilir. AAC konusunda ise sürekli kontrol içindeyiz, sahibi genelde her güncellemede başka bir şeyi bozduğu için temkinli davranıyoruz. Biraz zaman geçtikten sonra kullanmaya devam edeceğiz :)

- SurvivalGames sunucusuna kit ekleme gibi bir planımız yok, yaklaşık 6 aydır yaptığımız alt yapı çalışması nedeniyle tüm sistemleri otomatik işler hale getirdik. Örneğin bir sunucunun otomatik olarak kendine arena oluşturması, haritaları veritabanından güncellemesi gibi gibi. Bu sistemler içinde sürekli olarak uğraşıyoruz. Sistemler anlayacağınız gibi otomatik olduğu için SurvivalGames sunucusunada kit eklemiş, yakın zamanda Kitler eşyasını kaldıracağız.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
- SurvivalGames sunucusuna kit ekleme gibi bir planımız yok, yaklaşık 6 aydır yaptığımız alt yapı çalışması nedeniyle tüm sistemleri otomatik işler hale getirdik. Örneğin bir sunucunun otomatik olarak kendine arena oluşturması, haritaları veritabanından güncellemesi gibi gibi. Bu sistemler içinde sürekli olarak uğraşıyoruz. Sistemler anlayacağınız gibi otomatik olduğu için SurvivalGames sunucusunada kit eklemiş, yakın zamanda Kitler eşyasını kaldıracağız.
Bunu duymak beni sevindirdi. ViaVersion her sunucuya yüklü sanırım. Şöyle yapabilirsiniz. Sadece Lobiye ViaVersion yükleyebilirsiniz. SG sunucularına 1.9-1.10-1.11-1.12 desteği vermenize gerek yok. Zira haksızlıklar olacak. 1.8 PvP'si ile sonraki sürümlerde gelen PvP çok çok farklı. Tekne sorunu var sadece gözüme batan. Onun dışında biraz daha aktif yetkiliniz olsa tadından yenmez.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu duymak beni sevindirdi. ViaVersion her sunucuya yüklü sanırım. Şöyle yapabilirsiniz. Sadece Lobiye ViaVersion yükleyebilirsiniz. SG sunucularına 1.9-1.10-1.11-1.12 desteği vermenize gerek yok. Zira haksızlıklar olacak. 1.8 PvP'si ile sonraki sürümlerde gelen PvP çok çok farklı. Tekne sorunu var sadece gözüme batan. Onun dışında biraz daha aktif yetkiliniz olsa tadından yenmez.
Tekne sorunu ne oluyor?

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Yetkili kadrosu için yakında bir planımız olacak elbet, şu an bir ekip kurma hayalimiz sadece mevcut. Tekne sorununun çözümü için en kısa zamanda çalışacağız.

@GameKingTr59, değerlendirmeniz üzerine /stats <oyuncu> komutu eklemeye karar verdik, en yakın zamanda bu güncellemeyi yayınlamaya çalışacağız.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkili kadrosu için yakında bir planımız olacak elbet, şu an bir ekip kurma hayalimiz sadece mevcut. Tekne sorununun çözümü için en kısa zamanda çalışacağız.

@GameKingTr59, değerlendirmeniz üzerine /stats <oyuncu> komutu eklemeye karar verdik, en yakın zamanda bu güncellemeyi yayınlamaya çalışacağız.

SpigotMC'de özel mesaj attım bir bakar mısınız? Bakamazsanız buradan atayım. :)