KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Lobi ve SurvivalGames Plugin ve Maplar Alıntı.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Lobi ve SurvivalGames Plugin ve Maplar Alıntı.
Pluginler alıntı mı?
Pluginler SurvivalGames eklentisini satın aldık üstüne diğer pluginler kendi kodlamamız.
Bu yorumunuzu kınıyorum.

Haritalar alıntı değil SonHükümdar serveri ile yaptığımız bir anlaşma ile bize ait oldu diyebilirim.

Umarım cevabınızı her zamanki gibi iyi bir şekilde vermişimdir, bundan sonra birinin konusunu leşinizle kirleteceğinize dikkatlice inceleyin.
Direk bodoslama dalmayın burada çocuk oyunu oynamıyoruz.

Ve ayriyetten serverinizin ismini kimden özendiğiniz de belli burada alıntı kullanan birisi varsa ben değilim.

Ve her zamanki gibi cevabınızı aldığınıza göre 2. yorumu atamayacaksınız.

Son düzenleme:

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Pluginler alıntı mı?
Pluginler SurvivalGames eklentisini satın aldık üstüne diğer pluginler kendi kodlamamız.

Bu yorumunuzu kınıyorum.

Haritalar alıntı değil SonHükümdar serveri ile yaptığımız bir anlaşma ile bize ait oldu diyebilirim.

Umarım cevabınızı her zamanki gibi iyi bir şekilde vermişimdir, bundan sonra birinin konusunu leşinizle kirleteceğinize dikkatlice inceleyin.
Direk bodoslama dalmayın burada çocuk oyunu oynamıyoruz.

Ve ayriyetten serverinizin ismini kimden özendiğiniz de belli burada alıntı kullanan birisi varsa ben değilim.

Ve her zamanki gibi cevabınızı aldığınıza göre 2. yorumu atamayacaksınız.
Adını SonHukumdar yapmadığınız kalmış be kardeşim map olsun pl olsun komple SonHukumdar.Bana diyordun bir aralar maşallah kendin el yapımı zaten.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Senin de pluginler çalıntı :) Bana dediğin gibi komple sonhukumdar olmuşsun sen kardeşim bi adını SonHukum'dar yapmadığın kalmış onuda yap yani tam olur.
Benim hiçbir pluginim çalıntı değil. kendinize bakın. biz son hükümdar sahibi Fırat Kaya ile bir anlaşma yaptık buildlerini geçici süreliğine aldık, mevcut builderlerimiz şu an iş başında yeni buildler yapıyoruz.

Ayriyetten hangi plugin çalıntı, nede olsa akbabasınız, konuyu bilmeden dalıyorsunuz.

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
CraftRion Alıntımı Yani Sizden NERESİ ALINTI SADECE "CR" Kısaltışı Alıntı bunda ne varki ?
He Birde Lobi Paketi SH'nin ?

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
CraftRion Alıntımı Yani Sizden NERESİ ALINTI SADECE "CR" Kısaltışı Alıntı bunda ne varki ?
He Birde Lobi Paketi SH'nin ?
Lobi Paketi tamamen kendi kodlamamdır. Bu konuda laf ettirmem.
Eğer bir sorunun varsa gel Skype'den ben sana anlatayım, aaa doğru senin patavatsızlıkların yüzünden seni engellemiştim...

Yani işin kısası bilip bilmeden yorum atmayacaksın kötüleyeceksen de gelip kanıt göstereceksin.
Armut piş ağzıma düş sapıda üstünde kalsın.
Sizin zihniyetinizin temelleri bunlar. kimin tarafından atıldı bilmem ama sizin gibiler tarafından olduğu kesin.
Ve kısa bir şey daha;
Lobi Buildi Dediğim gibi Son Hükümdar sunucusuna aittir. kendisi de bu konuyu biliyor, onayı var.
Bir anlaşmamız var onunla ve bu konuları sana anlatmak zorundada değilim sadece anlama seviyeni sana göstermeye çalışıyorum.

Şimdi dönüp tekrar saçma bir şey yazacaksın söyliyeyim:
--> Plugin Paketi %100 bizim.
--> Mapler SonHükümdar ile bize aittir.

serveriniz kötü ve başka serverleride kötülüyorsuunuz.
Aynen, öyle maalesef, yabancı sunucular birbirine destek çıkarken güzel ülkemiz Türkiye'mizdede durum böyle.
Kim kimden ne koparırsa cebine ne kadar fazla girerse onun derdinde.
Tabi herkes aynı değil.

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Lobi Paketi Benim Diyorsun Burak Aynısını bana verdi ve Aynı şeyler bende olan pakette'de var
Birde diyorsunuz Kodlamam Bana Ait .!

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Lobi Paketi Benim Diyorsun Burak Aynısını bana verdi ve Aynı şeyler bende olan pakette'de var
Birde diyorsunuz Kodlamam Bana Ait .!
Ben Skype'den kanıtlayabilirim.
Engelini kaldırayım, sana göstereyim ondan sonra gelip özür dile burada herkesin önünde anlaştık mı?

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Konunun özeti ;

CraftRise sonhukumdarı kendi ekibine aldı 2 gün içinde craftrise'de ki birçok şey sonhükümdar'a dönüştü.Fırat bir anda gruptan çıktı veya atıldı artık orasını bilmiyorum ama fırat bana hep diyodu ki biz 1 ay içinde en iyi sunucu olucak diyodu ve çok kararlıydı bir anda gruptan çıkması çok saçma.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Konunun özeti ;

CraftRise sonhukumdarı kendi ekibine aldı 2 gün içinde craftrise'de ki birçok şey sonhükümdar'a dönüştü.Fırat bir anda gruptan çıktı veya atıldı artık orasını bilmiyorum ama fırat bana hep diyodu ki biz 1 ay içinde en iyi sunucu olucak diyodu ve çok kararlıydı bir anda gruptan çıkması çok saçma.
Çok paragöz olduğunu sonradan öğrendik, adam makinenin parasına göz dikmişti, bizde panel erişimlerini sınırladık.
Ondan sonra yok siz bana güvenmiyorsunuz yok benim sizle işim olmaz dedi eklentileri aldı bende mapleri aldım anlaştık makinelerinide aldım artık bana ait.
Sonra ayrıldı.