3500 TL Değerinde Oyun Notebook'u Önerisi

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlar,
Giriş kısımlarında iyi olmadığım için direkt konuya dalıyorum:
Şimdi, benim bu ihtiyar iyice hastalandı ve yeni bir bilgisayar alma zamanı geldi çattı. Çevremde bu konuda iyi biri olmadığı için foruma danışmaya karar verdim. "Evde yer olmadığı" gerekçesi ile 'oyun notebook'u' almaya karar kıldım. Limit 3500 TL veya çok az daha üstü. Çok anlamam bu işlerden, belli başlı baba oyunlardan kaç "FPS" alacağımı veya ne grafiklerde oynayacağımı belirtirseniz hoş olur. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası o fiyata herşeyi max ayarlarda açıcak muhteşem bir kasa toplayabilirsin. Yinede sana kalmiş.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Notebook pişmanlıktır, almayın üzülürsünüz.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kaldırır ama laptopların sıkıntısı tüm ayarlarda oynayamassın. Fps 60 üstüne çıkartırsan çok çabuk ısınır. Ek soğutma zart zurt eklesende fayda etmiyor. CS:GO LOL DOTA 2 Minecraft gibi fazla bellek tüketmeyen rekabetçi oyunları oynarken fazla zorlamaz. Grafikleri güzel oyunlarıda oynatır ama çok çabuk ısınır. Sürekli oyun oynayan biri için önerilmez. Ama seyahet ediyorsanız ve az oyun oynuyorsanız alabilirsiniz.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3500 liralık canım gaming laptobum skyrimi modla açtığım için yandı şu an ekran kartı ve işlemci çekirdeklerinden bir kaçı çalışmıyor laptop pişmanlıktır

Oswin

play.oswinnetwork.com
En iyi cevaplar
0

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende laptop kullaniyorum 1000tlye aldim calisiyo iste csgo lol mc oynuyom iyide aciyo ama dusuk qrafikler isiniyo tabi ama bisey olmuyo cozemedim onu cunki bu samsung .

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
bende laptop kullaniyorum 1000tlye aldim calisiyo iste csgo lol mc oynuyom iyide aciyo ama dusuk qrafikler isiniyo tabi ama bisey olmuyo cozemedim onu cunki bu samsung .
Fps 60 a sabitle oyunlarda. Birde ek altına takmalı soğutma al 50 70 ₺ civarına bir sorunun kalmaz.

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler, ikna edemeyeceğim gibi. Dediğim gibi, dizüstü lazım; masaüstü değil.

@Glyphl hangi markaydı rahmetli?