3D Blok Çalışması / Taştaki Çekiç

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Peki nedir bu bir adı var mı? Amacı ne bunun?

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yahu görüyorum evet blok da amacı ne bunun yani ne işe yarıyor misal hani odun bloğu var ağaç için kullanılıyor falan bunun amacı ne?
Bunu görüntü oluştursun diye yaptım. İsteyen kişi dekoratif olarak kullanabilir yani :)

AhmetDinc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
poke healer yapsana pokemonları iyileştiren şey varya o

AhmetDinc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
yok skript hazırlıyorum ama beceremedim aşşağısı kırmızı olucak ben rozetleri ayarladım bu 100 creeper öldürdüğünde verilecek rozet skriptte bosslar olcak tabi bedava satılmayacak
s.png

rozetler bir odada buluncak o odayı siz yapmak zorundasınız tabi

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yok skript hazırlıyorum ama beceremedim aşşağısı kırmızı olucak ben rozetleri ayarladım bu 100 creeper öldürdüğünde verilecek rozet skriptte bosslar olcak tabi bedava satılmayacak
Ekli dosyayı görüntüle 41305

rozetler bir odada buluncak o odayı siz yapmak zorundasınız tabi
Hmm kafadaki bıçak güzel olmuş. Oraya kan falan eklesene. İyi durur.
Bu arada sanırım aynı o hava görünümü sorununu sen de yaşadıydın. Düzeltebildin mi ?

AhmetDinc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm kafadaki bıçak güzel olmuş. Oraya kan falan eklesene. İyi durur.
Bu arada sanırım aynı o hava görünümü sorununu sen de yaşadıydın. Düzeltebildin mi ?
bir şekilde düzeltmiştim heh hatırladım sanırım yanlarını cube yapıp üstüde altıda oraya görünmez texture yada texturesiz bırakıyoduk görünmez dediğim beyaz değil photoshop silgiyle yapılıyordu

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şekilde düzeltmiştim heh hatırladım sanırım yanlarını cube yapıp üstüde altıda oraya görünmez texture yada texturesiz bırakıyoduk görünmez dediğim beyaz değil photoshop silgiyle yapılıyordu
Hmm tahmin ettiğim gibiymiş :) Ben cam texture ekliyim dedim gittim siyah tarafını aldım :p