40 50'TL ye Script Satin Almak istiyorum..

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba beyler bağyanlar forum üyeleri . bana şimdi bir script lazim berkpw beyfendi özelde cevap vermiyor ama bana craftweb scripti gibi bir script gerekiyor. CraftWeb / BerkPW v3.4 gibi bir script'e ihtiyacim var bunnu gibi bir script varsa elin de veya yapabilen ücreti karşılıgında satın almak istiyorum.

Ininal Kart ile Ödeme Yapmaktayım.
Fiyatina göre ücret ödenir Max 50 Min 10 civarinda bir ücret.
Script öncesi anlaştıgımız taktirde %50 ücretini ilk verilmektedir. script atildiktan sonra %50 si de atilicaktir.

GevezeOyuncuNW

play.gevezeoyuncu.com 1.11.2
En iyi cevaplar
0
Bu fiyata bulman zor. Bende Berk'in cevap vermesini bekliyorum. İşi var herhalde. 130Tl CraftWeb Scripti.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Üzerinde çalıştığım panelin tanıtım konusunu inceleyebilirsiniz.
https://forum.gamer.com.tr/konu/the-torch-1-0-minecraft-paneli-oen-tanitim.360370/
Güzel gözüküyor ama malesef ki bana göre değil sanirim hem bitmemiş bir proje hem de.
En çok alınan kredi listesi top 5 misali.
Yani şunu demek istiyorum Authme veritabanindan top 5 veri çekmesini veya Market veritabanindan anladin dedigimi.
TOP 5 her şey bu aralar berkpw script de top 5 kredi alanlar yapmiş en çok kredi alana haftalik bir ödül veriliyor bu misali

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel gözüküyor ama malesef ki bana göre değil sanirim hem bitmemiş bir proje hem de.
En çok alınan kredi listesi top 5 misali.
Yani şunu demek istiyorum Authme veritabanindan top 5 veri çekmesini veya Market veritabanindan anladin dedigimi.
TOP 5 her şey bu aralar berkpw script de top 5 kredi alanlar yapmiş en çok kredi alana haftalik bir ödül veriliyor bu misali
Bu dediklerinin hepsi scriptte olucak özellikler zaten. Şuanki olan sistemlerin üstüne bide onlarda olmayanları koyuyorum yani bir iyileştirme modeli

Tuloen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnşallah bulabilirsin

Son düzenleme:

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sakın astın almayin ücreti gönderdigim halde bana ürünü iletmedi 10 dakika dedi 30 dakika geçti hala cevap vermiyor
Sakın gerekli hukuki yerlere başvurucagim s... .com'a ileticegim
Kanitlar: