40 Tane Videom Oldu Fakat Yeteri Kadar İzlenme Ve Abone Alamıyorum Sizce Neden ?

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bir kere işine özenmişsin. Kanala sık video yüklemek önemli bir etken. Bu arada Xbox ve TV card aldığını da belirtmişsin. Bu iyi bir şey. Buradan bir artın var.

Ancak "biraz eğlenceli ol" şeklindeki yorumlara gereğinden fazla kafayı takmışsın. Video çekerken kendin gibi davranmalısın. Tabii ki bunu izleyecek insanlar olacağından biraz saygılı olman gerekir. Ancak, manyak gibi davranmaya çalışma. Beğenmeyen izlemesin değil mi? Önemli olan doğru izleyici kitlesini yakalamaktır.
Özetle şöyle diyeyim bu paragraf için: Türkiye'deki Youtube'un yorum kısmında IQ seviyesi maksimum 2'dir. Kendine güven.

Vlog çekmeyi ise senin kendin istemen gerekir. Çekmek istersen yeterince kaliteli bir kamera bulup, saçını iki tarar çekersin, sorun yok. Ancak istemeye de bilirsin. Benim eskiden sahibi olduğum Minecraft tabanlı kanalda (Bloodian ile Minecraft) hazırladığım videolarda ne sesim, ne de görüntüm vardı. Nasıl biliyor musun? Altyazılar koyuyordum!

Bu vasıfsız paragrafların sonucunda sana başarılar diliyorum.:sgül:

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir kere işine özenmişsin. Kanala sık video yüklemek önemli bir etken. Bu arada Xbox ve TV card aldığını da belirtmişsin. Bu iyi bir şey. Buradan bir artın var.

Ancak "biraz eğlenceli ol" şeklindeki yorumlara gereğinden fazla kafayı takmışsın. Video çekerken kendin gibi davranmalısın. Tabii ki bunu izleyecek insanlar olacağından biraz saygılı olman gerekir. Ancak, manyak gibi davranmaya çalışma. Beğenmeyen izlemesin değil mi? Önemli olan doğru izleyici kitlesini yakalamaktır.
Özetle şöyle diyeyim bu paragraf için: Türkiye'deki Youtube'un yorum kısmında IQ seviyesi maksimum 2'dir. Kendine güven.

Vlog çekmeyi ise senin kendin istemen gerekir. Çekmek istersen yeterince kaliteli bir kamera bulup, saçını iki tarar çekersin, sorun yok. Ancak istemeye de bilirsin. Benim eskiden sahibi olduğum Minecraft tabanlı kanalda (Bloodian ile Minecraft) hazırladığım videolarda ne sesim, ne de görüntüm vardı. Nasıl biliyor musun? Altyazılar koyuyordum!

Adam gibi öneri diye buna derim işte bak bu tarz yorumlar beni dahada bu işe itiyor heveslendiyor süpersin bana destek olmak istersen eğer www.youtube.com/user/sheildgametr abone olabilirsin sağolasın üşenmeden yazmışsın :)[DOUBLEPOST=1402854282,1402854211][/DOUBLEPOST]
ha

Son bir şey daha hani şu videoların üstüne açıklama koyuyolar ya onu yapma yani milletin gözüne gözüne sokma videoya başlarken veya bitirirken abone olursanız sevinirim gibi bi şey söylersen daha iyi olur neyse ben skyrimde geziyim biraz hadi görüşmek üzere ^_^
O yazıları abim ekle dedi bende nefret ediyorum normalde bidahakine eklemem :D

Hardwells

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Aynen bazıları kufur edip daha çok izlenme ve abone kasacagini düşünüyor.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi