• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Moderatör başvuruları aktiftir! Başvuru için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

:(

Ra1nbowBoy

Ağaç Yumruklayıcı
Konu düzeniniz çok hoş ayrıca sonunda foruma 1.12 sunucu gelmiş...Her ne kadar lapis sevmeyen biri olsamda "Hard faction" havası seziyorum sunucuda en azından standart sistemler yerine az da olsa bir kaç farklı sistemde görebilmiş bulunmaktayım.
Başarılar

Son düzenleme:

NukoMen

Sudan Çıkmış
Ben bir sizi sevmiştim. Sıcak kanlı ve serveriniz kaliteli idi... Oyuncusu az ama Kalbi büyük bir kitlemiz vardı sebebsiz yere :( ban yedim hemde süresiz olarak neden bilmiyorum servere girmeye çalışıyordum sonra banlandınız dediler discorddan her yerden ulaşmaya çalıştım ama beceremedim tek çarem burası kalmıştı Banım açarsanız sevinirim Sevgilerle ; NukoMen :(

Yahya0211

Taş Madencisi
Merhaba sunucunuzun özellikleri çok hoş duruyor warplar emekle hazırlanmış yalnızca konu alıntı olmuş onuda kendiniz yaparsanız mükemmel olur başarılar...

Ra1nbowBoy

Ağaç Yumruklayıcı
Zevkli bir faction sunucusu fakat keşke oyuncusu olsa...İnsanlar biraz yenilik gördümü korkup kaçıyor resmen