----

senuyis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Berkan#4998

Mimarlıgınız iyiyse Bekliyorum

Ve Discord Botu için ihtiyaç yok soracak olursanız bizim tasarımcımız var Teşekkürler.

Sunucu için Logo tasarımı Yapabilirseniz Bizim İçin Çok İyi Olur :)

Mimar ve Tasarımcı İhtiyacımız var

Juanti2000

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.
Türkiye'de böyle insanların olması mutluluk verici.
İlgili ve deneyimli bir insana benziyorsunuz.
Spinxo Network sunucusu adı altında bizimle çalışmak ister misiniz?
ErdemFX#6798

Rojev

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 148425

Selam forum sakinleri!
Ben Hayata Fransız Adam, her gün bilgisayarın başına geçip boş boş dolaşmaktan sıkıldım ve böyle bir konu açmaya karar verdim. Biraz kendimden bahsedeyim;

Sıradan bir lise öğrencisiyim. Python, Ruby, Ardunio ve Raspberry'e oldukça ilgiliyim. Popüler Minecraft Türkiye forumlarında yazarlık görevinde bulundum. Piyasadaki pluginlerin çoğuna hakimim ve istediğiniz plugini zorladanmadan bulabilirim. Aynı şekilde skriptlerden oluşan devasa bir arşivim var, istediklerinizi bulmakta pek zorlanmam. Kendi Discord botumu geliştiriyorum, sunucu için de bir tane kodlayabilirim. Daha önceden yetkili olduğum sunucuları sıralamaya kalkarsam siz de ben de sıkılırız :D Discord ve oyun içi sunucu yönetiminden, seo yönetiminden, ekip kurma ve yönetiminden anlıyorum. Sosyal medya botları ve click botları kodlayabiliyorum.

Aklınıza, "bu kadar bilgin var neden kendi sunucu açmıyorsun?" gibi sorular gelmiş olabilir. Çok merak ediyorsanız Discord üzerinden açıklayabilirim. Buraya yazarsam fazla sıkıcı olacak :)

İletişim için Discord adresini aşağıya bırakmanız yeterli olacaktır. Ben size ulaşırım.
Nazdravia#7869

Taliplerimi bekliyorum...
BAKUR#1563 Yazın bi gorüşelim