46.20.1.66:1144 İp'si Olan Sunucu

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, biz @İnanılmaz ile takılırken ''Benimle Oynar Mısın?'' forumundaki konulara ip adresi atacak durumda olan sunucuya girelim dedik. Neyse ben değil sslerim konuşsun. Bu arada reklam mesajlarını haklı olarak yönetim silmiş. Edit: Sunucuda çok büyük bir açık var istesem lobiyi bum bum yapabilirim :D.
İlk önce her adam geldiğinde event yapıyorlardı ve p4 veriyorlardı. Ayrıca Creative oyunundaki hata:

Spam yapıp edit itemle ws atmaktan başka bir işe yaramayıp moderatorlerin görevini bilmeyen moderatör. Sanırım akraba olduğu için alınmış :D.

Güleceğiniz ss :D:

Reklamcı ve rehberler:
Bu ss normal gözüküyor olablir. Fakat aslında yaptığı şey başka sunuculara girip ''Admin alımı var!'' diye yalan söyleyip, reklam yapmaktı.

@İnanılmaz ile favorimiz :D:

Son düzenleme:

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haberlere değil de bizzat Minecraft Türk'e çıktılar.Artık bazı konulara girip tıpkı bir sunucuya girmek gibi reklam yapmazlar.Zaten o konu kapandı.

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir ss masum gibi gözükmüş. Konu editlendi :D

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Üzücü :S en azından lapisli faction degil iyi yonden bakın

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değilde texture packın adı ney :'(

murat6135

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu factions piyasasını berbat eden zaten axitr " malum yaştakilere lapisli hazır sunucu dağıtarak " lapisi yaydı , yetmiyormuş gibi birde bu malum yaştakiler çoğaldı neyse kendimi bozmak istemiyorum.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
OLM oyle demeyin la :D lapis bizden gelmedi ispanmidir portogalmidir onlardan geldi butun serverlerinde lapis vaR :D iplerini verebilirim ozelden