[46.20.1.98:1123] <---- Rütbe Sistemi/Basşlangıçta V4 kazma/DEV EVENTLER/Rütbe Hammadde/Vip Çekilişi

Serverimizde eksik var mı?

• Hayır,eksik yok.

Kullanılan: 7 46.7%
  • Evet var,yorumda belirteceğim

Kullanılan: 8 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    15

Noyzih

Marangoz
En iyi cevaplar
0

IP Adresi : 46.20.1.98:1123
Sunucu versiyonu
: [1.7.X - 1.8.x]

Slot : [50] kişi kapasitelidir

Toplam RAM : 6 GB ram
Sunucu türü : Faction (Hungergames ,Minigames,Skyblock yakında eklenecek)
Vip Türleri DiamondVip 20TL,Gold Vip 13 TL,Iron Vip 7 TL.

Skype Adresimiz;
[KURUCU] Berkhan skype: berkhan.isler1 - mokoko.651

NOT: İninal,Mobil ve KrediKartı ile VIP almak için skype adresimizi ekleyin.
Bilgilendirme
Küfür kesinlikle yasaktır!

Reklam yapmak kesinlikle yasaktır!

Ayrımcılık ve dışlama yapmak yasaktır.

Yetkilileri boş yere rahatsız etmek yasaktır.
Irkçılık yapmak kesinlikle yasaktır. Cezası 3 Gün Ban'dır.
Oyuncuları rahatsız etmek yasaktır. Cezası 5 dakika jaildir. Tekrarlandıkça artar.

Spawn

Lapis Var Diye Hemen Konuyu Kapatmayın. ! Sunucuda Rütbe Atlamak İçin Çok Para Gerekiyor Bu Yüzden Lapis Ekledik Lapisde Para Kazdıktan Sonra Rütbe Atlıyabilirsiniz Ve Viplerden Bir Farkınız Kalmadan Vip Gibi Kit Giyip Vip Gibi Elmas Altın Zümrüt Kazabilirsiniz.Rütbe Hammaddeden de anlayabilirsiniz

Hammadde

Rütbe Hammadde

Vip Hammadde

Arena

Koşu Yarışı Eventi

Son düzenleme:

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Koşu Yarışı warpı schematic vipler oyunculardan %80 ayrı DiamondBlock kazmak nedir -_- Farklılık Yok klasik bir Faction Sunucu

DeadBarbarian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vip hammadde biraz abartılı olmuş ama gerisi idare eder

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Build Kötü Vipler zaten Oyunculardan üstün Kısacası:
Classic Fekşın löpisli sörvır

Noyzih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Değmez Bile Serverine Girmek :)
Tamam Zorlayan yok Yanlış bilgileriniz sizde kalsın

Warplarımız gün geçtikçe değişmektedir ve güzelleşmektedir

Güncel
İp değişti tekrar sizlerleyiz..

Vipler İndirimde...

HungerGames eklenecektir

Serverimiz Hub olmaya doğru ilerliyor..

Koşu Yarışı warpı schematic vipler oyunculardan %80 ayrı DiamondBlock kazmak nedir -_- Farklılık Yok klasik bir Faction Sunucu
Evet koşu yarışı warpı schematic fakat bizim kendi başımıza yaptığımız warplara bakınsanız iyi olur,diamondblocku sadece diamond vipler kazabiliyor üstelik serverimizde rütbe sistemi var yani lapisten para kasıp rütbe atlanılıyor ve viplerle aranızda hiçbir fark kalmıyor.Eğer iyi baktıysanız Rütbeye özel hammadde mevcut ve kitlerde mevcut

Güncel

Minigames ve Cs:Go kutusu eklenecek

Güncel

Güncel

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimlere göre yargılamak istemiyorum ama vip hammadde aşırı abartılı birazdan girip bakacağım umarım viplerde abartı olan tek şey viphammadde dir ayrıa 6 GB ram biraz az kaçmıyormu ?

Noyzih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Resimlere göre yargılamak istemiyorum ama vip hammadde aşırı abartılı birazdan girip bakacağım umarım viplerde abartı olan tek şey viphammadde dir ayrıa 6 GB ram biraz az kaçmıyormu ?
6GB ram az değil bence slot sayısını düzeltmeyi unutmuşum 50 slot'a 6GB ram sizce uygun değil mi
İstelik rütbe sistemi ile oyuncular ve vipler arasında farklılık olduğunu düşünmüyorum

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
6GB ram az değil bence slot sayısını düzeltmeyi unutmuşum 50 slot'a 6GB ram sizce uygun değil mi
İstelik rütbe sistemi ile oyuncular ve vipler arasında farklılık olduğunu düşünmüyorum

50 kişiye göre uygun orda 150 mi ne yazıyordu ona göre az gelmişti.Rütbe sisteminizi editleyip diğer rütbe sistemlerine göre fark yaratırsanız çok daha hoş olur bence... Ayrıca konuyu güncellemelisin çok az bilgi var. Ayrıca diğer konularla aşırı benzerlik taşıyor biraz daha özgünlüğe dikkat etmelisin çalıntı falan demiyorum yanlış anlama sadece daha özgün bir konu iyi olabilir diyorum.

Noyzih

Marangoz
En iyi cevaplar
0
50 kişiye göre uygun orda 150 mi ne yazıyordu ona göre az gelmişti.Rütbe sisteminizi editleyip diğer rütbe sistemlerine göre fark yaratırsanız çok daha hoş olur bence... Ayrıca konuyu güncellemelisin çok az bilgi var. Ayrıca diğer konularla aşırı benzerlik taşıyor biraz daha özgünlüğe dikkat etmelisin çalıntı falan demiyorum yanlış anlama sadece daha özgün bir konu iyi olabilir diyorum.
Evet yanlış yazmışım 150 değil 50 slot düzeltildi kusura bakmayın yeni bir rütbe ekleyip isimleri güncelleyecem bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet yanlış yazmışım 150 değil 50 slot düzeltildi kusura bakmayın yeni bir rütbe ekleyip isimleri güncelleyecem bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
İşte Örnek Konu ve server sahibi ! :) Eleştirilere ''o kodor koloyso son acsono'' demeyip bir yere not ettiğin için ben teşekkür ederim :)

denizfree

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ya banımı kaldır adım : p roteam38 boşluk yok orda ve alprenle küstünüzmü serverimi ayırdınız