Duyuru 4GB Multicraft Kontrol Panelli Çekiliş Sonuçları Açıklandı

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Düzenlemiş olduğumuz 4GB Multicraft Kontrol Panelli sunucu çekilişimizi Mert Demir ve Yaşar Karadeniz kazanmıştır.

Kazanan arkadaşlar 1 hafta içerisinde bize Facebook sayfasından mesaj gönderdiği takdirde ödülleri verilecektir.

Bu hafta Gift Kod çekilişinden vazgeçtik, çekiliş yerine bir yarışma ile Gift Kod vermeyi uygun gördük. Yarışma detaylarını çok yakında paylaşacağız.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Mert Demir Ve Yaşar Karadeniz Yazıyordu.M'yi Okudum.Sevindim.ME oldu.Mer.Seviniyorum Hala.Ama Mert Oldu.Sonra Dedimki Ne Mer'i Mert'i Lan Benim İsmim E ile Başlıyor.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Düzenlemiş olduğumuz 4GB Multicraft Kontrol Panelli sunucu çekilişimizi Mert Demir ve Yaşar Karadeniz kazanmıştır.

Kazanan arkadaşlar 1 hafta içerisinde bize Facebook sayfasından mesaj gönderdiği takdirde ödülleri verilecektir.

Bu hafta Gift Kod çekilişinden vazgeçtik, çekiliş yerine bir yarışma ile Gift Kod vermeyi uygun gördük. Yarışma detaylarını çok yakında paylaşacağız.
Çekilişe katılmam ama yarışa hayır demem :sırıtmak:

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bedava VPS Arıyorum Acil Yani 2 GB Rama İ5 İşlemciye Şükredecem :(
Serverimi Kurdum VPS Almak İstemiyorum Bedava VPS Olmuyor Bi Ara 3 Ay Bedava VPS Vardı VMWareden :(

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
*1 hafta sonra*

@craft_man : Daha önce gift code için bir yarışma düzenleyeceğimizi söylemiştik.. moderatörler ile bir süre tartıştıktan sonra karar verildi...
Oturduğu binanın çatısından aşağıya ters tekla atarak videosunu yollayan (hayatta kalmak mecburidir) kişiye minecraft gift code vermeyi kararlaştırdık..

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Foruma ilk katıldığım günlerde canlı yayında bir yarışma yapmıştınız onun gibi mi olacak?
*1 hafta sonra*

@craft_man : Daha önce gift code için bir yarışma düzenleyeceğimizi söylemiştik.. moderatörler ile bir süre tartıştıktan sonra karar verildi...
Oturduğu binanın çatısından aşağıya ters tekla atarak videosunu yollayan (hayatta kalmak mecburidir) kişiye minecraft gift code vermeyi kararlaştırdık..
Ayakkabılarıma tüy düşüşü basayım ben şimdiden :D

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Hayır, sadece her Gift Kod için yarışmalar düzenleyeceğiz, Gift Kod dışında steam Oyunu ödülüde olacak. Basit bir çekilişle her ay Gift Kod dağıtmaktansa bu şekilde yarışmayla çeşitli ödüller vermeyi uygun gördüm. Bunun dışında VPS çekilişimiz her hafta 1 aylık 4GB Multicraft Kontrol Panelli şeklinde olacaktır. Hiçbir kâr amacı gütmüyoruz.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hayır, sadece her Gift Kod için yarışmalar düzenleyeceğiz, Gift Kod dışında Steam Oyunu ödülüde olacak. Basit bir çekilişle her ay Gift Kod dağıtmaktansa bu şekilde yarışmayla çeşitli ödüller vermeyi uygun gördüm. Bunun dışında VPS çekilişimiz her hafta 1 aylık 4GB Multicraft Kontrol Panelli şeklinde olacaktır. Hiçbir kâr amacı gütmüyoruz.

Aga zaten gift code fln veren taraf sizsiniz nasıl kâr sağlayabilirsinizki ?

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hayır, sadece her Gift Kod için yarışmalar düzenleyeceğiz, Gift Kod dışında Steam Oyunu ödülüde olacak. Basit bir çekilişle her ay Gift Kod dağıtmaktansa bu şekilde yarışmayla çeşitli ödüller vermeyi uygun gördüm. Bunun dışında VPS çekilişimiz her hafta 1 aylık 4GB Multicraft Kontrol Panelli şeklinde olacaktır. Hiçbir kâr amacı gütmüyoruz.
Yukarda da dediğim gibi yine canlı yayında sorular sorarsanız güzel olur o zamanlar arkadaşlarla dışarıya çıktığımdan soruları kaçırmıştım :(