Etkinlik 5 Adet Minecraft Gift Kod Veriyoruz ! - Yarışma !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhabalar,
Minecraft Türk TV 'de cumartesileri 19:30 'da yapılan programımızı bilenler vardır. O programda ilk olarak 5 orjinal minecraft vereceğimizi duyurmuştuk !
Yarışmaya katılabilmek için bir form doldurmaya gerek yok ! Yarışmaya katılmak için o anda Minecraft Türk TV 'yi izliyor olmanız yeterli.
Yayında Minecraft ile ilgili soracağımız sorulara en çok doğru cevabı veren 5 kişi bizden Minecraft kazanacak!
Biz sizlere canlı yayında soru soracağız , siz ise sitede bizim oluşturacağımız cevap kutusuna cevabınızı yazıp göndericeksiniz. İlk gönderen kazanır ! Sorulara en fazla doğru cevap veren 5 arkadaşımız bizden 5 adet Gift Kod kazanacak !
Yayın haftaya cumartesi ( 23 Şubat 2013 ) 20:00'de canlı olarak yapılacak .. Bu yarışmaya özel 2 konuğumda olacak.
Hepinizi bekliyorum !

BattleShot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Moderatörüm yada adminim bunu nasıl izleyecez tv denmi ? yoksa siteden canlı yayınmı yapacaksınız ?

MacSqL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sabırsızlıkla Bekliyorum Ve Adminlerime Teşekkür Ediyorum.

BattleShot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi MinecraftTürkTv Diyorsunda öyle bir kanalmi var ? yok peki bu soruları nerden cevaplayacaz söyleyin artık editörde hiç ilgilenmiyor ama ! ! !!1

By ShyBoy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi MinecraftTürkTv Diyorsunda öyle bir kanalmi var ? yok peki bu soruları nerden cevaplayacaz söyleyin artık editörde hiç ilgilenmiyor ama ! ! !!1
Evet Var Öle Bir Kanal Türsat 123 kanal D-SMART 999'Uncu Kanal Hotbird 333'üncü Kanal :D Şaka Şaka Al Linki Kanalın -->>>Tıkla

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
ÇOK SAOLUN ÖGRENCİYİM VE BİR KREDİ KARTI ALMADAN OYUNU OYNAMAKTAN KESİNLİKLE ÜMİDİMİ KESMİŞTİM TAM MİNECRAFT'IN SAHTESİNİDE BİLGİSAYARIMDAN SİLECEKTİM Kİ O SIRADA BURADAKİ YARIŞMAYI GÖRDÜM HALA BİR ÜMİDİM VAR SİZİN SAYENİZDE ÇOK TEŞEKKÜRLER...VE 3 YILDIR MİNECRAFTIN SAHTESİNİ OYNIYIP DURMAKTAN BIKMIŞTIM SONUNDA BİR ÇÖZÜM YAŞAYIN MODERATÖRÜM...:hihi: AMA MALESEF HIZIM İYİ DEGİL YARIŞMA HIZLA İLGİLİ OLMASIN BENCE BEN BİRAZ YAVAŞ YAZIYORUMDA.:DBİRDE BİR SORUM OLUCAK EGER KAYBEDENLER İÇİN TEKRAR YARIŞMA YAPARMISINIZ MINECRAFT BİLGİLERİM İYİ AMA KENDİME GÜVENSİZİM :blase:NOTCH NEDEN DÜNYANIN EN GÜZEL OYUNUNU YAPMIŞ AMA ÖĞRENCİLERİ DÜŞÜNMEMİŞ ACABAA:embarassed:

[ÐИд]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
süper düşünülmüş bir şey ama 5 gift kod yetersiz olabilir 10 yada 20 olabilirdi iyi eğlenceler

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
süper düşünülmüş bir şey ama 5 gift kod yetersiz olabilir 10 yada 20 olabilirdi iyi eğlenceler

İşin maddi kısmını siz karşılayacaksanız eğerki , 20 tane yapabiliriz. 5 Tanesi bile 400 TL küsür ediyor güncel kur ile.

Yarışma MINECRAFT TURK TV'de olucak .. Ana sayfadan buna ulaşabilirsiniz. Yarışmayla ilgili merak ettiğiniz sorular varsa yarışma günü iletebilirsiniz , zaten yarışma başlamadan her şey açıklanacaktır.

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
HAYIR EFENDIM MALESEF YANLIS HESAP 1 TANESİ 55 TL 55+55+55+55+55=275 TL EDİYOR TAM OLARAK AMA 5 TANEDE OLSA HALA BİR UMUDUM VAR BİNLERCE KEZ TEŞŞEKKÜRLER ÇOK SAOLUN EFENDİM!!!VE SİZDE HAKLISINIZ TABİİ MADDİ KISMI SİZE DÜŞÜYOR.

Berkin1453

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

O gözlerinizi açıp foruma bakmakta yarar var. İlk girişte Minecraft Türk TV yazıyor , üst tarafta Minecraft Türk TV yazıyor hala göremiyorsanız pes diyorum.OKUYUN OKUYUN

https://forum.gamer.com.tr/forum/

Ve ilk mesajı okumadığınız belli demişiz ki , "Biz sizlere canlı yayında soru soracağız , siz ise sitede bizim oluşturacağımız cevap kutusuna cevabınızı yazıp göndericeksiniz. "

Elbette bu kutuyu sizlerden saklamadık , yayın anında açılacak ve sizlerde görüceksiniz. Önce OKUYUN , sonra gelip buraya mesaj yazın.

Villager

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok heyecanlandım. Önceki yayınları hep unutuyorum fakat bunu unutacağımı sanmam :) Şimdiden herkese başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...