+50 Kişi olunca tps düşüyor (moblardan değil)

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle selamlar, Uzun Süredir Devam Eden Lag Sorunum Var /baltop da 11500 kayıt var yükleniyor diyor acaba askyblock da oldugu gibi money purge 20 gibi bir olay var mıdır ? plugin loglarda bana çok yük var diye hata veriyor yardımcı olurmusunuz ?

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
paperspigot dene ne kadar çok sistem varsa kişi sayısı arttıkça sistemler o kadar çok çalışıcak, zaten paperspigot varsa timings alalım :)

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Paperspigotu bakımdayken kaldırmıştım spigot kullanıyorum akşam atıcağım buraya hocam

Ek bir not olarakta /stoplag çektiğimde bir işlev görmüyor, tps gine düşüyor.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
"Timings"ler önemli ve loglarda "warn, error" adlı hataları buraya yükleyip atarsanız yardımcı olabilirim.

Ve şunu demek istiyorum oyuncular /baltop gibi komutları kullaniyorsa bunu onlarda yasakla cünkü bununda sunucuda lag yaptıgını görmüştüm
iconomy plugini uyarı veriyorsa mysql baglıyabilirsin büyük bir ihtimal myqsl uyarısıdır.

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"Timings"ler önemli ve loglarda "warn, error" adlı hataları buraya yükleyip atarsanız yardımcı olabilirim.

Ve şunu demek istiyorum oyuncular /baltop gibi komutları kullaniyorsa bunu onlarda yasakla cünkü bununda sunucuda lag yaptıgını görmüştüm
iconomy plugini uyarı veriyorsa mysql baglıyabilirsin büyük bir ihtimal myqsl uyarısıdır.
Paralar Sıfırlanırsa ne olacak ?

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Baltop servera lag yapmaz. Benim survival bölümümde 150.000 kaydım mevcut. Sorunsuz bakabiliyorsun, sadece uzun sürüyor hesaplaması.

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Baltop servera lag yapmaz. Benim survival bölümümde 150.000 kaydım mevcut. Sorunsuz bakabiliyorsun, sadece uzun sürüyor hesaplaması.
Fikriniz Bizimde Fikrimizi Değiştirdi Fakat 1 saatte 500 mobun lag yapıcağını sanmıyorum ben (tüm dünyada) 13 GB ram 3 world var isimleri : world , Askyblock , Askyblock_Nether

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
baltop alphachestin komutu gibi komutlar habire hesaplanması gereken komutlar oldugu icin lag yapabilir
(alphachestin komutuyla server çökertmişligim var :) )

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle diğer arkadaşların söylediği gibi timings atmalısın ki sorun nerde bilebilelim. İkinci olarak bir an önce iConomy'den kurtulmanı öneririm. Vault'un converterı ile iConomy'i Essentials'ın eco suna çevirebilirsin. /stoplag komutunun lagı durdurmakla pek bir alakası olduğunu söyleyemem. Tek yaptığı şey redstone mekanizmalarını ve fizik öğelerini durdurmak. Loglarda olduğunu söylediğin hatalarıda belirtmen gerek.