50 milyon vatandaşımızın kimlik bilgileri internet üzerinde.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sitede kos koca halde "dosyalar şifreli haldedir" yazıyordu direk çift tıklayıp açarım gibi bir şey beklemen hata olmuş zaten :(
Ama bu sefer query sonuçları ile geldiğinden ve clear text mevzusu geçtiğinden şifresiz olma şansı daha yüksek*
Tabi bununda txti olarak gelmesini beklemeyin
Dönen temiz metin mi ?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sahteymiş yahu ._. Adamlar Donald Trump'un seçilmemesi ve herkesi bilgilendirmek amaçlı böyle ilgi çekme yolu seçmiş.

"Donald Trump'ı kesinlikle seçmemeliyiz. O, bir ülkeyi yönetme konusunda Erdoğan'dan daha az şey biliyor."

İnanmayanlar devam etsin araştırmaya, inananlarda rahat olsun sıkıntı yok beyler :D Adamlar bizden ._.

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Sahteymiş yahu ._. Adamlar Donald Trump'un seçilmemesi ve herkesi bilgilendirmek amaçlı böyle ilgi çekme yolu seçmiş.

"Donald Trump'ı kesinlikle seçmemeliyiz. O, bir ülkeyi yönetme konusunda Erdoğan'dan daha az şey biliyor."

İnanmayanlar devam etsin araştırmaya, inananlarda rahat olsun sıkıntı yok beyler :D Adamlar bizden ._.
Nerden biliyorsun acaba?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nerden biliyorsun acaba?
Çünkü afedersin de biraz düşünürsek, böyle birşeyin olmayacağını bile kafadan anlamalıyız. Rusya, Anonymous zamanın da bizim sitelerimize yönelik saldırılar yaptı, hangisini kapatabildi yavaşlatamadı bile? T.C Sitesinimi çalacak :D Hikaye. Buradan anlamalıyız ama ben yinede araştırdım.

Bu çok eski bir davaymış, sahte. İçinde Zombi Virüsü varmış açmaya çalıştığın an PC'en Defeat!

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Çünkü afedersin de biraz düşünürsek, böyle birşeyin olmayacağını bile kafadan anlamalıyız. Rusya, Anonymous zamanın da bizim sitelerimize yönelik saldırılar yaptı, hangisini kapatabildi yavaşlatamadı bile? T.C Sitesinimi çalacak :D Hikaye. Buradan anlamalıyız ama ben yinede araştırdım.

Bu çok eski bir davaymış, sahte. İçinde Zombi Virüsü varmış açmaya çalıştığın an PC'en Defeat!
Koskoca iCloud bile hacklenmişken sen 2 gün tüm illerinde elektrikleri giden bir ülkenin bilgilerinin hacklenemeyeceğini mi düşünüyorsun ?

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Knowxle

Marangoz
En iyi cevaplar
0
o biraz zor bizim ülekmizde hiç boş değil o konularda

wolfenstrike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yavaşlatamadı mı ? Sizin dünyadan haberiniz yok. Türkiye'nin DNS sunucularına saldırı yapıldığı sırada tüm .tr uzantılı domainler erişilemez hale geldi. Günlerce mail gönderip alamadım bundan dolayı.

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Ya yuh be arkadaşım. iCloud'u Türkiye T.C Sitesi ile nasıl bir tuttun? Sen nasıl bir düşünce sahibisin. Al seni zorlayan yok;
https://tckimlik.nvi.gov.tr/TCKimlikNo/Dogrulama.aspx Al doğrulama sitesi, Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül seç birini doğrulat bakayım hadi.
Bakınız; Apple'ın verilerinin korunması için yapılan önlemler. Türkiyeyi mi hackliyemiyecekler ? Cidden komik bir kılsın. Anladın sen ne kılı olduğunu.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yavaşlatamadı mı ? Sizin dünyadan haberiniz yok. Türkiye'nin DNS sunucularına saldırı yapıldığı sırada tüm .tr uzantılı domainler erişilemez hale geldi. Günlerce mail gönderip alamadım bundan dolayı.
O_O Arkadaşım o yavaşlamalar Fiber yapıdan meydana gelen sorunlardı. Ona bakarsan bizim de 1 hafta elektriğimiz gitti geçen gün? Devlet çalışıyor. Elektrik hatlarını yer altına taşıyorlar. Geçen haftamıydı bilmiyorum ama Pakistan'dı galiba İnternet alt yapı sorunundan dolayı yavaşlamıştı. Bunları bilmeniz gerek. Öyle şeyler yalan haber.

Bakınız; Apple'ın verilerinin korunması için yapılan önlemler. Türkiyeyi mi hackliyemiyecekler ? Cidden komik bir kılsın. Anladın sen ne kılı olduğunu.
Bak diyecek bir lafım var asdf asdf asdf. Takmıyorum neden biliyor musun? Sende gayet iyi biliyorsun. Rusların bizim sitelerimize bir şey yapamaması halinde, Türk hacker grupları onların really vatandaş kimliklerini telefonlarına kadar çalıp bize yaydı. Sitelerini çökertti, onunla kalmayıp index bile değiştirdi. Rusya'nın hangi sitemizi hacklediğini veya bir kanıt gördünüz? Apple ile T.C Sitesini kıyaslayamazsın. Apple kim, T.C Siber Uzmanları kim yakından yaklaşamaz. 1 Dakika da Bolu Tüneline giriş yaparken radyoyu değiştiren o kodları yazan uzmanlarımızı, onlarla bir tutmanız çok saçma ama çok saçmaaa.

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Maalesef bilgiler doğru.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
NOT: Apple'nin; Daha aklımda kaldığına göre yeni bir haber olması lazım. Telefonlarında bir hata var. bir şey oluyormuş, telefon pert at çöpe. Yani ne kadar uzmanmış değil mi Apple :D Ya ne boş adamsınız :D

Maalesef bilgiler doğru.
Anasayfasında ki 3 T.C bilgisini bilemem. Ama dökümanlar yalan. Virüsmüş.