50 milyon vatandaşımızın kimlik bilgileri internet üzerinde.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
NOT: Apple'nin; Daha aklımda kaldığına göre yeni bir haber olması lazım. Telefonlarında bir hata var. bir şey oluyormuş, telefon pert at çöpe. Yani ne kadar uzmanmış değil mi Apple :D Ya ne boş adamsınız :D

Anasayfasında ki 3 T.C bilgisini bilemem. Ama dökümanlar yalan. Virüsmüş.
5s de tarih hatası var yanlış hatırlamıyorsam 1 ocak 1978 den öncesine getirirseniz telefon kapanıyo ve açılmıyo. Apple da nedeni ni bilmio

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
2013 IAJSDOISADJASOIDJAS Tamam arkadaş. Sen çok haklısın. Şşş aga 2000'nin haberlerinide paylaşsana. Bakayım aradaki farkı belki anlarsın. Oha 2000 yılında bu ülkedemi yaşıyordum ben. 2016'da Türkiye uzay ülkesi olmuş felan :DAsd:AS: Devam..
3 yıl. Evet 3 yılda ülke çok gelişti HELAL TÜRKİYEEEE HÜLOĞĞĞĞĞ

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu yeni bir şey değil. Yaklaşık 3 senedir ortalarda dolaşan bir database. Her yıl da "Bakın böyle olmuş" diye piyasaya çıkarılıyor. İtimat etmeyiniz.

wolfenstrike

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O_O Arkadaşım o yavaşlamalar Fiber yapıdan meydana gelen sorunlardı. Ona bakarsan bizim de 1 hafta elektriğimiz gitti geçen gün? Devlet çalışıyor. Elektrik hatlarını yer altına taşıyorlar. Geçen haftamıydı bilmiyorum ama Pakistan'dı galiba İnternet alt yapı sorunundan dolayı yavaşlamıştı. Bunları bilmeniz gerek. Öyle şeyler yalan haber.

Bak diyecek bir lafım var asdf asdf asdf. Takmıyorum neden biliyor musun? Sende gayet iyi biliyorsun. Rusların bizim sitelerimize bir şey yapamaması halinde, Türk hacker grupları onların really vatandaş kimliklerini telefonlarına kadar çalıp bize yaydı. Sitelerini çökertti, onunla kalmayıp index bile değiştirdi. Rusya'nın hangi sitemizi hacklediğini veya bir kanıt gördünüz? Apple ile T.C Sitesini kıyaslayamazsın. Apple kim, T.C Siber Uzmanları kim yakından yaklaşamaz. 1 Dakika da Bolu Tüneline giriş yaparken radyoyu değiştiren o kodları yazan uzmanlarımızı, onlarla bir tutmanız çok saçma ama çok saçmaaa.
Sen kendini ne sanıyorsun ? Daha önce hiç yaşanmamış bir sorun tamda onların saldırı haberlerine denk geldi yani sana göre, sence bu tesadüf mü ? Neye göre fiber altyapıdan kaynaklı olduğunu söylüyorsun ? Nasıl oluyorda sadece .tr uzantılı domainleri etkiliyor ? Varsa kaynağın getir, yoksa daha fazla yalan bilgiyle doldurma forumu.

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Siyasi tartışmaya dökmeyelim işi. Dosya inince ayrıntılarını yazacağım. Takipte kalın.

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Bu yeni bir şey değil. Yaklaşık 3 senedir ortalarda dolaşan bir database. Her yıl da "Bakın böyle olmuş" diye piyasaya çıkarılıyor. İtimat etmeyiniz.
3 yıldan beri bundan devletin haberi olurdu herhalde neden cumhurbaşkanı vb. kişiler bilgileri değiştirme cürretinde bulunmadı acaba :S.+3 yıl önce donald trump yoktur diye düşünüyorum. Herneyse..

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu kapatılsın bence iyice siyasete gidio.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 yıldan beri bundan devletin haberi olurdu herhalde neden cumhurbaşkanı vb. kişiler bilgileri değiştirme cürretinde bulunmadı acaba :S.+3 yıl önce donald trump yoktur diye düşünüyorum. Herneyse..

Haberi yok demedim zaten. NSA bile internetten data silemez. Vatandaşlık bilgilerini de değiştirmekten bahsediyorsan yok artık. Trump ne alaka ?

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Haberi yok demedim zaten. NSA bile internetten data silemez. Vatandaşlık bilgilerini de değiştirmekten bahsediyorsan yok artık. Trump ne alaka ?
Lessons for the US? We really shouldn't elect Trump, that guy sounds like he knows even less about running a country than Erdogan does.
(Sitede var.)
Normal vatandaşlar için olmasa da devlet yöneticileri için bir ayrıcalık olduğunu duymuştum*

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lessons for the US? We really shouldn't elect Trump, that guy sounds like he knows even less about running a country than Erdogan does.
(Sitede var.)

Normal vatandaşlar için olmasa da devlet yöneticileri için bir ayrıcalık olduğunu duymuştum*

Ben zaten ortada olanın database olduğunu söyledim. Launcher zımbırtısını her ay başı yazıp güncel bilgilerle donatabilirsin zaten.