6 Yıl Sonra Gelen Merhaba!

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, ben Alper. Aslında bu foruma, 2014 yılının başında katıldım ancak 2015’nın sonlarına doğru bırakma kararı aldım. Ancak bu 2 yıllık süreçte çok güzel insanlar tanıdım, ayrıca çok kez banlandım (baya olmuştur bi 7-8 kere) falan filan.

Bu yazı biraz veda mektubuna doğru gidiyor ancak zaten veda edeli çok oldu o yüzden hemen konuyu toparlıyorum.

Foruma geri döndüm! Oley, vuhu, alkışlar, coşkular!!!

Son günlerde yaşadığım stres, yorgunluk, düzensizlik falan sebebiyle bu geri dönüş kararını aldım. Umarım burada bir şeyler karalamak yine eskisi kadar zevk verir ve yeniden Red’in Partisi’nde çoşarız.. Neden olmasın?

Beni tanımayan ve benim de asla tanımadığım insanlara da merhaba! Umarım birbirimize kısa sürede alışırız.

@ZorinTR @Salturbone @zombiespaceman1 @Iskefiyeli18 @DIO @ByTheEfsane_

Son düzenleme:

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
O halde tekrar hoş geldin. Yönetim bir süredir foruma hak ettiği değeri vermiyor. Gerçi yıllardır yerinde sayıyor ama şu sıralar kullanıcı olarak daha boşlanmış hissediyorum. Etiketlediğin herkesi tanıyorum ama seni tanımıyorum çok ilginç..

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O halde tekrar hoş geldin. Yönetim bir süredir foruma hak ettiği değeri vermiyor. Gerçi yıllardır yerinde sayıyor ama şu sıralar kullanıcı olarak daha boşlanmış hissediyorum. Etiketlediğin herkesi tanıyorum ama seni tanımıyorum çok ilginç..

Tekrar hoşbuldum. Benim bıraktığım zamanlara denk geldi tam bilemiyorum o yüzden ama forum konsept değişikliğine gittiğinde ben de dışarıdan fark etmiştim yönetimin iyi yerlere gitmediğini. Gerçi eskiden de yönetimdeki bazı insanlar hariç forumu çok taktıklarını düşünmüyordum ama o başka konu :D Etiketlediklerim bu forumda benden daha uzun süredir ve daha aktif bir şekilde varlar ondan dolayı beni tanımıyor olabilirsin.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hoş geldin :şapka:, forum ile ilgili her türlü sorunu sorabilirsin.

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, ben Alper. Aslında bu foruma, 2014 yılının başında katıldım ancak 2015’nın sonlarına doğru bırakma kararı aldım. Ancak bu 2 yıllık süreçte çok güzel insanlar tanıdım, ayrıca çok kez banlandım (baya olmuştur bi 7-8 kere) falan filan.

Bu yazı biraz veda mektubuna doğru gidiyor ancak yapmak istediğim şey tam tersi o yüzden hemen konuyu toparlıyorum.

Foruma geri döndüm! Oley, vuhu, alkışlar, coşkular!!!

Son günlerde yaşadığım stres, yorgunluk, düzensizlik falan sebebiyle bu geri dönüş kararını aldım. Umarım burada bir şeyler karalamak yine eskisi kadar zevk verir ve yeniden Red’in Partisi’nde çoşarız.. Neden olmasın?

Beni tanımayan ve benim de asla tanımadığım insanlara da merhaba! Umarım birbirimize kısa sürede alışırız.

@ZorinTR @Salturbone @zombiespaceman1 @Iskefiyeli18 @DIO @ByTheEfsane_
Foruma hoşgeldin .

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Hoşgeldin tekrar ama sanmıyorum burada fazla kalacağını, eskisi gibi her gün girip görmek isteyeceğin konular pek açılmıyor artık, çoğu konu "gerekli olsun ya da olmasın bilgi olsun yeter" kafasında açılıyor, sanki birileri bir şeyler deniyor falan. Ama hoşgeldin. Belki bişeyler değişir ama sanmıyorum

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Foruma hoşgeldin .
Hoşbuldumm.
Hoşgeldin tekrar ama sanmıyorum burada fazla kalacağını, eskisi gibi her gün girip görmek isteyeceğin konular pek açılmıyor artık, çoğu konu "gerekli olsun ya da olmasın bilgi olsun yeter" kafasında açılıyor, sanki birileri bir şeyler deniyor falan. Ama hoşgeldin. Belki bişeyler değişir ama sanmıyorum
Benim genel olarak geliş amacım forumda konulara takılmak değildi zaten. Eskiden burada çok konuştuğum ve sabahlara kadar oturduğum bir sürü insan vardı ve bunlardan sadece 2-3 tanesiyle iletişim kurabiliyordum. Örneğin sen, Zorin, ByTheEfsane, Sincap’la falan iletişimim yoktu. Özledim o günleri bi geri dönüp bakayım dedim. Ya umarım sarar ve buralarda kalırım, yok sarmadı dersem de en kötü hepinizin Discord’unu falan alırım :D