7/24 Factions/Survival Türkiye Devi MinecTR

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar benim bu paragrafımın devamı konun gerçek sahibi olan arkadaşa aittir teşekkür ederim ona da ben servere gelmenizi şiddetle ünlemle tüm işaretlerle belirtiyorum öyle yoldan geçip konu açıp türkiyenin en güzel serveri demiyorum ciden Türkiye için desteklenirse güzel bi iş ortaya çıkar tek sıkıntı oyuncu eksikliği oda o kadar fazla değil yani oynanabilir düzeyde serverde kişi sıkıntısı yok sınırsız yani map zaten el emeği ve güzel oda ayrı bir zevk katıyor ayriyeten sadece tekdüze factions değil minigamesler mevcut ki sadece event zamanlarında açık değil her zaman açık olan minigamesler miş, benden bu kadar ha bu reklamdan bi kazancım yok tek amacım hem kendim hemde sizin ve serverdekiler için iyi bir oyun serverde görüşmek dileği ile;

- Server Bilgiler -
[#] Server IP: 192.95.33.195:2304
[#] Sürüm: 1.6.4
[#] Sunucu Türü: Faction/Survival [Oyun Türleri: MiniGames, Parkur, PaintBall]
[#] Web Site: MinecTR Faction/Survival

- VIP Bilgileri -
[Web Sitesinde Mevcuttur.]

- Serverden Kareler -

- Serverimiz Uzun Lafın Kısası Olmadan Şöyledir -

İlk olarak servere girip tad almaya başlarsın.

Serverimi beğendiniz "Kimse benden önce ev veya kale yapmamalı!" diyip Arkadaşlarınızla Kendinizi Hazırlamanız.
[DOUBLEPOST=1384677287,1384625350][/DOUBLEPOST]Up

Run2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hemen giriyorum build hoşuma gitti

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
onu bunu bilmem aga ama şu alttaki resimleri nerden bulduysanız kim yaptıysa helal olsun :) sw'yide denicem iyiye benziyor epeyi :) emeğinize sağlık..

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende moderatör başvurusu yaptım kabul edilirsem fantastik yapılar yapıcam :)

Skunkfu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi cogu yerde söyle bir sıkıntım oluyor... sw survival yada sw faction diyolar ama ben eski bir oyuncu değilim nedir bu tanımlar kimse anlatmamış sw'deki amacın ne oldugunu anlayana kadar oyun icerisinde aptal aptal sorular soruyorum :)) sw'de ne tarz bir amac ne tarz bir eglence oldugunu biraz acıklasanız benim gibi acemilere iyi gelirdi... ayrıca başlangıc kit'ine bir book and quil koysanız "Bilinmesi gerekenler" gibi tamamiyle acemiler için... /chest ile guvenli her yerde sandıkları olacağını, /warp varsa /warp 2 ile warp listesini görebilceklerini /plotme help 1,2,3,4,5 ile plotme komutlarını ögrenebileceklerini v.s. gibi... minigames'lere giriş çıkış nasıl yapılır, var olan pluginler neler v.s. bunları başlangıc bi kitapa yazıp başlangıc kitine koysanız iyi olurdu bence bütün sw'lerdeki en büyük eksiklik bu...
_____
geçen bir sw'ye girdim klansızsan savaşamıyorsun, güzel... ama herhangi bir klan toprağına girersen o klan oyuncuları sana vurabiliyor ve sen vuramıyorsun... hatta klanda olsanda vuramıyorsun adamlara vurabilmen icin dusman olman gerekiyor... bunu bir oyuncu yaşamadan bilemez ve üzerinde güzel şeyler ve 30 lwl varken yaşaması hiçde hoş olmuyor..
____
bu tarz şeyleri engellemek icin bir acemi kitabı oluşturulması gerek diyorum söz yetkililerde.. :D

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
luka geliyorumda bu arada özelden attığım mesaja cevap verirmisin

ahmetatalay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SERVERİMİZ 7/24 1.7.2 LAGSIZ RPG/SURVIVALDIR.ASLA OYUNCULARA (İTEM YARDIMI YAPILMAZ-EVENT YOKTUR) SADECE EMEGİNİZLE OYNUCAGINIZ 1 SERVERDİR
DAHA YENİ ACILMISTIR. 20KISI OLUNCA 1 HAFTALIK VIP CEKILISI OLUCAKTIR
VIP SATISLARI BASLAMISTIR
VIP: 1AY 10TL
MEGAVIP: 1AY 15TL
ULTRA VIP: 1 AY 20TL

SERVER ÖZELLİKLERİ
1.Altın Kurekle Claim Atma
2.Gerçek Kan Cıkması
3.Serverda Görev Yaparak [BİLET] KAZANIYORSUNUZ. BİLETLER İLE DE (Sis Bombası-El Bombası-Hain Tuzak-Kakao patlayıcısı ve Hava Saldırısı[Dondurucu Yay-Zehirli Yay-Patlayıcı Yay]a Sahip Olabilirsiniz.
4.Balık Yakalarken Item Gelme Sansı %5'tir
5.Serverdan TL ile Silah ve Bombaları Alabılırsınız. Gerekli Bilgiler Serverda!
GERÇEK HAYATTA KALMA SAVASI ISTIYORSAN BUYUR IP
78.143.15.147:25565
gameturkey.nitrado.net
SERVER 4 AY ACIKTIR 100 KISILIK