%70 Türkçe Essentials Plugin

Obkaros

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba, arkadaşlar sizlere bu konumda %70 Türkçe Essentials pluginini paylaşacağım.

Konu İçeriği:

%70'den de anlaşılacağı gibi çok fazla Türkçeleştirme yaptım. Sizlerinde bildiği gibi Essentials plugini çok kapsamlı ve çok fazla komut ve ayrıca çok fazla mesajı olan bir plugindir ve ben 1 - 2 gün uğraşarak bu plugini %70 Türkçeleştirdim. Genelde çoğu plugin paketi %30 Türkçe olan AhmetMelihTR arkadaşımızın yaptığı Essentials'i kullanıyor ve çok da fazla Türkçe olmadığına karar verdim ve başladım yapmaya güzel bir Türkçeleştirme oldu ve sizlere bu emeğimi vermeye karar verdim.

'%70 Türkçe Essentials' Özellikleri:

1 -) ".rar" içersin de 1 tane .jar 1 tane klasör olmak üzere 2 dosya bulunmaktadır.
2 -) Dosya boyutu 817.03KB'dır.
3 -) Config.yml ayarlıdır.

Config.yml Özellikleri:

1 -) Oyun içersin de Operatörlerin yani sizin tabirinizle Oplarn isimlerinin renkleri Kırmızı olmayacaktır. İsim rengi eklemek için ise eğer GroupManager kullanıyorsanız: /mangaddv Kurucu prefix <KurucununPrefixi>ardından boşluk bırakmadan renk kodunu girerseniz o renk isimleri olur.
2 -) Oyuncular eğer yetkileri eklenmedi ise /warp, /tp, /tpa gibi komutları kullandığı taktirde 3 saniye olduğu yerde kıpırdamadan beklese ışınlanma gerçekleşecektir.
3 -) Oyuncular eğer yetkileri eklenmedi ise /warp, /tp, /tpa gibi komutlarını 15 saniyede bir kullanabileceklerdir.
4 -) 5 adet kit vardır ve yetkilerini şöyle verilmelidir: /mangaddp <Grubİsmi> <essentials.kits.Kitİsmi> şeklindedir.
5 -) Oyuncular server'ınıza zarar vermesin diye 10 saniyede bir server'a girebilirler.
6 -) /fly komutu kullanan vipler yada yetkisi verilmiş başka bir grubun uçma hızı 1.0'dır.
7 -) Başlangıç parası 100TL'dir.
8 -) Oyuncular veya başka yetki verilmiş grub mesajının başına "!" yani Ünlem koyduğunda herkes görebilir. Koymadan yazarsa 250 block ötedekiler sadece bu mesajı görebilir.
9 -) Server'ınızda "Şimşek, Fırtına, Gök gürültüsü" sesleri duyulacaktır.
10 -) Oyuncular öldüğünde yatakları yada /sethome komutunu kullandıkları mekana dönerler.

Kit Listesi:

1 -) baslangic
2 -) rehber
3 -) vipkit
4 -) normalvipkit
5 -) megavipkit

Link:

İndirenler güzel yada güzel olmamış beğendim beğenmedim gibi yorumlar atsınlar ve Beğen butonuna tıklarsanız güzel olur :)

onurkan53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Denicem,bakalım[DOUBLEPOST=1373412573,1373412511][/DOUBLEPOST]Güzel olmuş

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Güzel Olmuş.Fakat Dosya Yok.