8 AYDIR AÇIK│BİR AY YOLCULUĞUNA NE DERSİN?│Play.Emeraldcraft.Network│OpSkyblock│Efsane Adakit│Efsane Kitler│Efsane Edit│Efsane Warplar

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar

Son düzenleme:

Ugur51

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Çok güzel ben hatırladığım kadaryla haziran ayında başladım ve ağustos-ekim ayına kadar girmedim kahraman+ kaldım sonra girdim herkes yardım etti yardımlar sayesinde zirve++ oldum sonra bende bağış yapmaya başladım biriside bana vip aldı okadar güzelki opskyblock denmez ultraopskyblock denir

SwichNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
iyi günler birisi benim adıma hesap kurmuş ta xPynse diye artık inanırmısınız bilemem de bi el atarsanız sevinirim bu arada kayıt olma olayı çok kötü olmuş sembol falan koy soruları var baya sinirlendim yani

PoyrazMersie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Zirve++ Rütbeli Bir Oyuncuyum Server Çok Eğlenceli Gayet İyi 1 TL İle VİP Alabiliyoruz :D

Morthoin

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Aya gitmek kolay Çok güzel bir server bu server he zaman full çekmesi lazım Minecraft Nick:jacob1017
:

Desertheal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Emraldcraft Serverini beyendim olsun plugin olsun map ve ortam çok guzel oyuzden emraldcraft seçtim [ben çekilişe katılmak istiyorum] talep numaram talep-404961255799914496