8 AYDIR AÇIK│BİR AY YOLCULUĞUNA NE DERSİN?│Play.Emeraldcraft.Network│OpSkyblock│Efsane Adakit│Efsane Kitler│Efsane Edit│Efsane Warplar

HamdiEmir_BG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu yeni gelen güncelleme yüzünden bayağı bir kötüleşmiş (benim görüşüm) /ec gittmiş beniö ender chestimde 16 sp gitti onun dışında demir vipim vardı herkezin vipi gitmiş destek açın dediler açtık 5-6 saat geçti kimse dönüş yapmadı vipler geri gelcek düyolar tmm o olur ama swye 2 yeni oyun geleceği için viplerde global vip olmuşlar eskiden 1 tl ye vip alabilirken şimdi en ucuz vip 18 tl rütbe sistemide gitmiş adminlere bunları söyleyincede sen banmı istiyorsun diye dönüyorlar teşkkürler (hepsi kendi görüşümdür) inşallah düzeltirler düzelirse yine eskisi kadar güzel bir serever olur diye düşünüyorum

DoctorAlican

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu çok güzel
Teşekkürler
sunucu yeni gelen güncelleme yüzünden bayağı bir kötüleşmiş (benim görüşüm) /ec gittmiş beniö ender chestimde 16 sp gitti onun dışında demir vipim vardı herkezin vipi gitmiş destek açın dediler açtık 5-6 saat geçti kimse dönüş yapmadı vipler geri gelcek düyolar tmm o olur ama swye 2 yeni oyun geleceği için viplerde global vip olmuşlar eskiden 1 tl ye vip alabilirken şimdi en ucuz vip 18 tl rütbe sistemide gitmiş adminlere bunları söyleyincede sen banmı istiyorsun diye dönüyorlar teşkkürler (hepsi kendi görüşümdür) inşallah düzeltirler düzelirse yine eskisi kadar güzel bir serever olur diye düşünüyorum
Ban atılma sebebi ayaklanma şeklinde söylemenizdir. Önerilerinizi dinleriz ve ban atmayız. Bizi yanlış tanımayın. /ec komutu güncelleme hatasıdır düzelecektir. Yakında daha güzel rütbe sistemi eklenecektir. Ürünlerde %50 indirim bazen olacaktır. İyi oyunlar.

HamdiEmir_BG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler

Ban atılma sebebi ayaklanma şeklinde söylemenizdir. Önerilerinizi dinleriz ve ban atmayız. Bizi yanlış tanımayın. /ec komutu güncelleme hatasıdır düzelecektir. Yakında daha güzel rütbe sistemi eklenecektir. Ürünlerde %50 indirim bazen olacaktır. İyi oyunlar.
peki ben sadece opskyblock oynuyorum vipler global ben oynamadığım oyunun parasını niye vereyim

DoctorAlican

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazen indirimler olacak ve fiyatlar düşecek. Artık global satıyoruz.

AtesleAYOO

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
KURUCU 1 HAFTADA 1 GIRIYORDU ONCEDEN BENIM SV DE 1000 DEN FAZLA SPM CALINDI ILGILENMEDILER SS ATTIM YINE TAKMADILAR NAPACAM BEN ARTIK BIRAKDIM -MCJACOB

thoughthaven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuya kayıt olamıyorum web sitesi istiyor ve web siteniz açık değil kapatılmış bilginiz olsun.