+80 OYUNCU! | PLAY.ALPHACRAFT.ORG| HILELI FACTIONS & FACTIONS & SKYBLOCK & KITPVP

Sunucumuz Nasıl?

• Beğendim!

Kullanılan: 4 40.0%
  • Üzgünüm, Beğenmedim.

Kullanılan: 6 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak bu konu ile ilgili son mesajımı atıyorum. Sen eleştirilerimi okuyup teşekkür etmen gerekirken beni kötülüyorsun.
Öncelikle bizim sunucumuzda 3-5 kişi hack falan değil. Kendi emeğimizle yaptığımız özel hile koruması var. Bu 1,
2. Senin sunucunun neden 110-120 kişi olduğunu artık bütün forum halkı biliyor. "HİLELİ BİLMEM NE FACTİONLU BİLMEMNE" bu tarz mağara oyunlardan çok Dünya'da ilk ve zor bir oyun oluşturduğumuz için 3-5 oyuncu var. Sanırım bunu anlayabilmişsindir. Ha bir de neden ödül aldığımızı. Ve şunu belirteyim ki;
Oyuncularımızın hepsi neden oyuncu yok diyip çıkıyor. Hepsi aynı anda girseydi sağlam 300+ - +400 kişi olurduk. Sana cevap veren bazı kişiler zaten konumda mesaj atmış.
Sen benimle uğraşmayı bırak ta kendi sunucunu düzeltmeye bak. O kadar iyilik yaptım eleştirdim işte daha ne istiyorsun?
Hadi başarılar. (Tabi bu biraz zor olacak ama..)
Bırak dostum o insanlar hala düzelmeyip hileli lağpisli fekşın aççaklar devir böyle.Çünkü capture the flag sunucuları gibi hoş sunucular açılırsa tutmaz anladın sen zaten

tireman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hileyi legal göstermenizin dışında...Hilesiz faction bomboş arkadaşım!
Ne yapsınlar?
İyi bir Kit PVP istiyorsam hileler içinde mi oynayacağım?
Neyse... İyi forumlar
ordaki kitpvp plsinde hilesiz oyuncular için değilki küfürleride gördüğümüz zaman mute atıyoruz yani hep hilesiz hilesiz diye bir şey yok artık hileli oynayan kitlede var zaten öyle force op server crasher gibi şeyleride serverde engelli belli hilelerin korumalarını kalkık sadece
hemde ne böyle nerde hileyle ilgili bir şey görseniz hep dışlıyonuz

Hilesiz sunucularınız zaten boş, hileli sunucular dolu, gerçekten üzücü bir durum daha fazla kişi sizin yüzünüzden hile kurdu. Resmen hilelerin sayısını arttırdınız. Zaten 1.8 milyonlarca hile var. Bide sunucuda çocuklar olduğunu varsayarsak hileli sunucularda +10 çevrimiçi varken hileliler neden hileli sunucuda oynasınlarki hemen hilesiz'e girip oraya hakim olurlar. Yani

hileli-hilesiz ayırmak hiçbir işe yaramaz!
siz ortamı bilmiyorsunuzki zaten op faction hilesiz oldumu sıkıcı oluyorki 1 saat setinin kırılmasını bekliyorsun bu sunucudaki hileli oynayanlar sadece buraya giriyor sizin serverlerinize zararı yok bu sunucunun varlığı

Sunucumda hiçbir zaman 3-5 kişi olmamıştı.
2. Sunucunun 50 kişi olmamasının sebebi insanların bu kelimeleri rahatça kullanamamalarıEkli dosyayı görüntüle 55330
Ayrı olarakta hilesiz hileli faction sistemi ortadan kalkmış sanırım Hileli ve Hileli - 2 olmuş. Kit Pvp de hile serbest.
Bakın şimdi benim sunucum daki insanlar 8-12 yaş kitleli değildi.Çünkü 8-12 yaşındaki insanlar hileyi kullanır ve kendini belli eder.

Sunucumda böyle sahneler yoktu
Ekli dosyayı görüntüle 55331 Ekli dosyayı görüntüle 55332
Benim sunucum evet. hiçbir zaman 100 kişiye ulaşmadı çünkü plugin bilgim o kadar iyi değildi ve param yoktu.
Ama sunucum 100 kişilik serverdekinden daha çok tat veriyordu.
Sunucum da en fazla 30 kişi oldu ve sunucum zaten 30 kişilikti.
Bunlar istediğin cevaplar.
Ayrı olarakta sunucumda 68 banlı oyuncu vardı. Yani 3-5 kişi hile değil 30 kişi hile değildi.
Sunucum da reklamcıda bile jail hakkı vardı çünkü hileye tahammülüm yoktu bugün bu konuyu böyle *eleştirmemin* sebebi bu.
Baltalamak diyorsan bilmem sadece bunların hilesiz factiona çevirildiğin de kaç kişinin olcağını merak ediyorum.
Haaaa.tabii ki düşmez çünkü sunucuda ne bir rehber ne bir admin var.Bom boş.Sadece şu sahneler ve hileli oyuncular.
-Para atan varmı
-A***a koyduğum çocuğu şimdi gel güç bebesi
-kes l*n bir şey çocuğu
-kill aura çok fena olum asduoasjdhasjkdhaskjdhas bak 12948120 bloktan vuruyor.
1.si her serverde dilenen oyuncular varki saçmalama
2.si küfür edenleri elimden geldiği kadar muteliyom
3.sü bu serverde killaurayla övünen öbür swlerde ben 200-300 cps yaptım uuu veya benim 1000tllik mousem var versiyonu
4.sü bir kere minecrafttan bir şey bekleme hilesiz serverlerdede kesilen hemen hack diye ağlıyor burdaysa farklı sebeplerden minecrafttaki oyuncular böyleki hilesiz serverlerde çocuk dolu ailevi küfür ediyorlar yenilince zaten hilesiz sunucularda oynayan hep youtuberlardan görüp kendini prolaştırmaya çalışan ve hep yenilen oyuncular

yetkililer hileli faction yapıyo hileler yine normal factiona akın ediyolar :/
normal factionda 1 kişi yokki sen ezbere konuşmuşsunda serveri görmeden yorum yazma