_DEAD STOREY_ ßy Sakarat15 |

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haritayı daha oynamadım , vaktim olunca deneyeceğim, yetimhane haritasının çalıntı olmadığını ispatlamaktan bıktım. zaten 2. haritayı ilk türk forumlarında paylaşınca anlarsınız çalıntımı değilmi .
Sakarat ben beraber harita yapmak istemediğimi söyleyip , en fazla fikir alışverişinde bulunabilirz demiştim , bu sergilediğin tavırla o şansınıda kaybettin. daha sonra harita hakkındaki yorumumuda paylaşırım.
başarılar

sakarat15

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sakarat15 seni beğeniyordum ama bu komutu bilmemen sana karşı olan bütün güvenimi bitirdi. Benim için en iyi Türk korku mapı yapımcısı @omerci 'dir.
Haritayı daha oynamadım , vaktim olunca deneyeceğim, yetimhane haritasının çalıntı olmadığını ispatlamaktan bıktım. zaten 2. haritayı ilk türk forumlarında paylaşınca anlarsınız çalıntımı değilmi .
Sakarat ben beraber harita yapmak istemediğimi söyleyip , en fazla fikir alışverişinde bulunabilirz demiştim , bu sergilediğin tavırla o şansınıda kaybettin. daha sonra harita hakkındaki yorumumuda paylaşırım.
başarılar

Son düzenleme:

_Iskefiyeli_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hayır Senin Map Yeteneğini Merak Ettimde Bir Mapını Atsan Sevinirim :)[DOUBLEPOST=1407671283,1407671211][/DOUBLEPOST]
Bilmeyenler Düşünsün O Kodu Biliyordum Ancak Aklıma Başka Şekilde Komutları Kapama Kodları Geldi Örneğin "Set Clip" Komutlarından Biri Diyelim :)
Bitince paylaştığımda haber veririm :)

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaptığın Bir Mapı Atsana :)[DOUBLEPOST=1407671140,1407670976][/DOUBLEPOST]
Benim Seninle Bilgi Alışverişi Yapmak İstediğimi Kim Söyledi Ki ? Kral Sen Değilsin Kardeş :) Bende Değilim :) Neyse Yorumunu Bekliyorum Sanada 2.Mapında Başarılar Ve 2.Mapına By Remo Değil By Omerci Yazsan Daha İyi Olur ^_^
remo minecraft adım, forumda remo alınmış olduğu için omerci aldım. diğer BÜTÜN forumlardada ismim omercidir

şehirbekçisi

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR Tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi: