A new mortal has arrived!

dragonar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar!
Her ne kadar konunun başlığında "new" yazsa da bu foruma 2012'den beri üye olduğumu görmüşsünüzdür belki de... Üye olurken e-postamın kullanıldığını gördüm, ben de şifremi değiştirip giriş yaptım. Eh işte sonuç bu.

Birkaç yıl önce, küçük yaşlarımda, bir forumda oldukça güzel zamanlar geçirmiştim ve insan özlemiyor da değil hani. Ve umarım ki bu geçmiş yıllardaki yaşadığım parıltıyı, zamanımı birlikte geçirdiğim küçük ama sıcak topluluğu burada yakalayabilirim.

Bu kadar duygusal bir yazı yazdığıma bakmayın. Duygulara çok da önem vermeyen birisiyim. Zaman zaman aptalca bulmuyorum da değil.

Ehh bu tür gereksiz şeyleri boş verirsek şayet, biraz kendimden bahsedeyim:

Ben Akın, Lise 3'e giden 2002'li bir öğrenciyim. Zamanımın çoğunu oyun oynayarak, dizi ve Anime izleyerek (hayır weeb değilim) ve müzik dinleyerek geçiririm.

Oyun olarak FPS ve platformer türlerini severim ve genelde bu tür oyunları oynarım.
Büyük bir Team Fortress 2 geçmişim var, arada hâlâ (evet biliyorum, şapkalar kalktı ama halamla konuşuyor gibi olmak da istemiyorum hani) oyuna tekrar başlayıp tekrar bırakırım. Counter-Strike: Global Offensive, Playerunknown's Battlegrounds, League of Legends, Zula, Euro Truck Simulator gibi oyunlardan uzak durmaya çalışırım. Bu arada, bence Counter-Strike: Global Offensive ismini insanları offensive yapmaktan almış bence (haha, çok komiğim!). En sevdiğim oyunlar:

→ Terraria - Re-Logic
→ Borderlands 2/PS - Gearbox Software
→ Tales from the Borderlands - Telltale Games
→ Skyrim - Bethesda Softworks
→ Team Fortress 2 - Valve Corporation

Steam profilime buradan ulaşabilirsiniz.

Müzik olarak genellikle Rock ve Trap (hayır, Türkçe rap değil) dinlerim. Aşırı sevdiğim bir grup yok ama favorı şarkılarımı sıralayabilirim:

My Friends Are Robots - Arrested Youth
→ A Painting in Paris - Arrested Youth
→ Deficiency - Bad Pony
→ hometown - cleopatrick
→ The Mystic - Adam Jensen
→ Busy Earnin' - Jungle

Spotify listeme buradan ulaşabilirsiniz.

Anime çöp diyebilirsiniz. Evet, çöp olan birçok Anime var, orasına tamamen katılıyorum. Buna en büyük örnek olarak Naruto diyebilirim. Her ne kadar çocukluğumu süsleyen bir Anime olan Pokemon'u sevsem de, Pokemon'un da çöp olduğunu söyleyebilirim (oyunlarına kimse laf atamaz orası ayrı). Neyse ben uzatmayayım da sevdiğim Animeleri sayayım (hayır, yapımcılarını yazmayacağım çünkü çok bilgim yok):

→ Zankyou no Terror
→ Working!!
→ Steins;Gate
→ Casshern Sins
→ 91 Days

MyAnimeList profilime buradan ulaşabilirsiniz.

Yazım ve(ya) noktalama hatalarım varsa kusura bakmayın, ya gözümden kaçmıştır ya da yetersizimdir :(
Bu arada, konumda daha önce yazdığım kelimeleri düzenlerken cümlenin devamı da eş zamanda siliniyor, bunu aşabilmenin bir yolu varsa değinirseniz sevinirim :)

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Foruma tekrardan hoş geldin!

dragonar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Fakat konunun çok dikkat çekmediğini görüyorum, birçok konu açmak için fikrim vardı ama emeğim boşa gider gibi sanırım.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tekrar hoş geldin dostum!

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
@dragonar, tekrar hoş geldiniz! Hoş vakit geçirmeniz dileğiyle.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Tekrar hoş geldin. Forum bayaa değişti, umarım iyi vakit geçirirsin!

Kaule

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Noktalama işaretlerine saygı gösteren biri, tekrardan hoş geldin esé.

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim hikayeme benziyor. :)
Ben 2013 yılı civarında forumu 1.5.2 sunucusu bulmak için kullanıyordum.
Sonra 2015 yılında forumda eşya kopyalama bug'ı paylaşmak için kayıt olmuştum.

2017 yılının ortasından beri kafama esen konuyu açıyorum. Sana da açmanı öneririm. İlla kayıt olan veya olmayan birileri konuna uğrar. :)