a!s #0001 Emek Hırsızlığı

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba Değerli Forum Gamer Üyeleri ;

Konu Neden Açıldı

a!s #0001 Discord isimli arkadaş millete dilenerek benim paketlerimi bulmuş artık ne yaptıysa ?
ve bunu youtube üzerinde videosunu çekip ücretsiz dağıtacakmış.

aaa.png

unknown.png

s.png

Şimdi Neler Olacak

Paketlerimizi dağıtan müşterilerimizi bulduk ve onlara bile söylemedik.
Müşterilerimize yeni sürüm yeni harita yeni sistemler olarak verilecektir.

Bu Emek Hırsızı Ne Kazandı

hiçbir şey kazanamadı anca soytarılık yaptı.
Bu arkadaşın bir aklı geç geldiği için
Ben youtube'de ücretsiz şekilde hubv5 isimli olarak bugün yayınlayacağım
Zaten dağıtacağı 3 tane paket eski sürüm yeni sürümleri zaten satışa sunuldu ve az kişide bulunuyor.
O eski sürümler video da yine yayınlayacağım.

Bu Konuyu okuyup hak verenlere teşekkür ederim.​

Pixelien

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu durum için müşterilerimizden özür diliyoruz. Bu durumu düzeltmek için yeni paketleri yapmaya başladık bile ama belirli müşterilere verilecek o paket beklemede kalın.

aisnhappy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tek diyebilecğeim şey ağla :Ddd, paketleriniz çöp, müşterileriniz paketleri vermelerinin tek sebebi paketler önemsiz ve kötü :D

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
tek diyebilecğeim şey ağla :Ddd, paketleriniz çöp, müşterileriniz paketleri vermelerinin tek sebebi paketler önemsiz ve kötü :D
Hocam insanlar ortada emek vermiş ve paketlerini beli ki satın alanlar da var. Madem onların paketleri çöp, bizde senin paketlerini çalalım ve çöp diyelim değil mi?

Pixelien

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendini komikmi sanıyorsun yaptığın tek şey emek hırsızlığı ve kendini küçük düşürme. 1 sene önce sattığımız unuttuğumuz paketleri ve çekilişte kazandığın paketi paylaştın. Bunu kendinde başarı olarak görüyorsan sende ciddi sıkıntılar var.