A SkyBlock /is yazınca menü nasıl gelir? ANLATIM

KONU YARARLI OLDUMU?

• Evet

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

HeroBeyy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
A SkyBlock nasıl /is yazınca menü açılır? ANLATIM ADLI KONUYA HOŞGELDİNİZ. YAPACAĞIMIZ ŞEY İLK ÖNCE SUNUCUMUZUN ASkyBlock ADLI KLASÖRÜNE GİRİŞ YAPMAK. DAHA SONRA ORADAN config.yml ADLI DOSYAYA GİRİŞ YAPMAK. GİRİŞ YAPTIK VE SONRA BURADAN 194, VEYA DİĞER SATIRLARDA OLAN usecontrolpanel: false ADLI YAZIYI BULMAK. YAZI ŞU ŞEKİLDE OLACAKTIR
Ekran Alıntısı.JPG
İŞTE BURADAKİ FALSE'Yİ TRUE'YA ÇEVİRECEKSİNİZ. YANİ ŞU ŞEKİLDE OLACAK
2.JPG
VE OYUNA GİRECEĞİZ. OYUNA /island cp on ADLI KOMUDU YAZACAĞIZ. YANİ ŞUNU
asd.JPG
DAHA SONRA ŞU KOMUDU YAZACAĞIZ /asadmin reload YANİ BU
123.JPG
DAHA SONRA KARŞIMIZA ŞU YAZI GELECEKTİR :
87.JPG
VE İŞİMİZ BU KADAR. BEN BİLDİĞİMİ SÖYLEDİM. UMARIM OLMUŞTUR. BENDE TAM BİLMİYORUM BİLDİĞİMİ ANLATTIM SADECE. UMARIM KONUM YARARLI OLMUŞTUR :) OZAMAN GÖRÜŞÜRÜZ!

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlatılmak İstenen Şey Anlatılsada Konu Düzeni Kötü Olduğundan İnsanların Kafası Karışabilir Adım Adım Düzenli Bir Şekilde Anlatılırsa Daha İyi Olur

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Keşke konu düzenine dikkat etseydin font'u büyütüp kalınlaştırınca bunun cevabını arıyan kimsenin anlaması zorlaşabilir.

HeroBeyy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Keşke konu düzenine dikkat etseydin font'u büyütüp kalınlaştırınca bunun cevabını arıyan kimsenin anlaması zorlaşabilir.
Teşekkür ederim. Ben daha havalı gözüktüğü için bunu kullanmak istemiştim. Önerin için teşekkürler :)
[automerge]1524746640[/automerge]
Anlatılmak İstenen Şey Anlatılsada Konu Düzeni Kötü Olduğundan İnsanların Kafası Karışabilir Adım Adım Düzenli Bir Şekilde Anlatılırsa Daha İyi Olur
Teşekkür ederim. En güzelinden anlatmaya çalışacağım.