Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
PAC'nin en basit Aura'lar tarafından bile bypasslandığınıda biliyoruz. Evet AAC iyi bir AntiCheat değil fakat PAC'nin yapımcısı olarak daha iyi bir şey ortaya koyamadığına göre paylaştığın bu video ile kendini daha kötü göstermiş olmuyor musun? Bir test sunucusu aç bizde senin sunucuna gelip benzer videolar kaydedelim :p

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sahte pluginlere karşı bu kadar nefret duyan biri iken neden kendi sunucumda sahte AAC kullanayım ki ? İstersen kanıt da atabilirim bir sorun yok :)

Video için teşekkürler. Oraya boşuna BETA test sürecindedir yazmadık. Ayrıca PAC bypasslanabiliyor. Bunu da biliyorsundur umarım.
Biliyorum :p
Her ne kadar KillAura ile uğraşılsada yapılabilecek en fazla şey kısıtlamadır.
İnsan gibi tepkiler verdikten sonra nasıl anlasın KillAura olduğunu.

AAC'yi movement için öneririm son güncellemelerde bypassları düzeltilmiş.
NCP ve AAC daha iyi olur çünkü ikisi içinde bypasslar mevcut ve birbirlerini tamamlıyorlar.

PAC'nin en basit Aura'lar tarafından bile bypasslandığınıda biliyoruz. Evet AAC iyi bir AntiCheat değil fakat PAC'nin yapımcısı olarak daha iyi bir şey ortaya koyamadığına göre paylaştığın bu video ile kendini daha kötü göstermiş olmuyor musun? Bir test sunucusu aç bizde senin sunucuna gelip benzer videolar kaydedelim :p
Güncellemiyorum zaten. :p (Son güncelleme: 17 Eylül 2016)
Yukarıda açıkladım.

AAC'yi kötülemiyorum gerçekten güzel bir iş başarıyor. Fakat bunun sadece kısıtlamayla kalıcağını bilmek gerek. (Her hile için geçerli değil)

Birde ben PAC ile ilgili hiçbirşeyden bahsetmedim ve güncelleme de yapmıyorum (yapsam zaten ne kadar engelleyebilicek) neden bunun konusunu açtınız onuda anlamış değilim :D

Son düzenleme:

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

NCP ve AAC daha iyi olur çünkü ikisi içinde bypasslar mevcut ve birbirlerini tamamlıyorlar.

Yukarıda açıkladım.

AAC'yi kötülemiyorum gerçekten güzel bir iş başarıyor. Fakat bunun sadece kısıtlamayla kalıcağını bilmek gerek. (Her hile için geçerli değil)

Birde ben PAC ile ilgili hiçbirşeyden bahsetmedim ve güncelleme de yapmıyorum (yapsam zaten ne kadar engelleyebilicek) neden bunun konusunu açtınız onuda anlamış değilim :D
bu tür şeyleri konsolas'a rapor etmelisin.
bunu senmi kodladın?

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu tür şeyleri konsolas'a rapor etmelisin.
bunu senmi kodladın?
Evet.
Yaptığım şeyler:
Aimbot >
- Aynı yere vurmıyacak sürekli farklı yerlere odaklanacak şekilde ayarlı
- Aim aldığı entity türü sadece EntityPlayer
- Belli mesafeden sonra (bu mesafe 4F) FOV ayarına göre en uygun kişiye aim alır.
Hit >
- Belli mesafeden sonra (bu mesafe 8F + (rnd.nextInt(30) / 5) ) dümdüz vurmaya başlıyacak (ona isabet etmese bile)
- Vurma süresi 150 + rnd.nextInt(50)
- Vurucağı kişi önceden seçilmiyor. mc.clickMouse(); metodunu kullanıyor. Normal bir KillAura önceden en uygun kişiyi seçip vurmaya başlar.
- mc.clickMouse(); metodunu kullandığından önüne NPC/Mob koyarsa önceden vurucağı kişi seçilmediği sadece aim aldığı yere vurduğu için NPC/Mob'a vuracak böylece fark edilmeyecek.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Yukarıda açıkladım.

AAC'yi kötülüyorsun gibi duruyordu mesajın ondan dolayı cevap verme isteği duydum :p PAC ile sürekli övündüğünüde biliyorum. Hypixel'in Watchdog'u, Konsolas'ın Machine Learning Anti Cheat'i ve SirJava'nın Paramount'u bence KillAura konusunda gayet iyi. Özellikle Paramount'un saliseler içerisinde KillAura'yı yakalaması oldukça iyi.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eklenti güncellendi.
Yapılan değişiklikler için tıklayın!
V: 3.0.2-b1
Güncelleme tarihi: Pazar, 22 ocak 2017.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Evet.
Yaptığım şeyler:
Aimbot >
- Aynı yere vurmıyacak sürekli farklı yerlere odaklanacak şekilde ayarlı
- Aim aldığı entity türü sadece EntityPlayer
- Belli mesafeden sonra (bu mesafe 4F) FOV ayarına göre en uygun kişiye aim alır.
Hit >
- Belli mesafeden sonra (bu mesafe 8F + (rnd.nextInt(30) / 5) ) dümdüz vurmaya başlıyacak (ona isabet etmese bile)
- Vurma süresi 150 + rnd.nextInt(50)
- Vurucağı kişi önceden seçilmiyor. mc.clickMouse(); metodunu kullanıyor. Normal bir KillAura önceden en uygun kişiyi seçip vurmaya başlar.
- mc.clickMouse(); metodunu kullandığından önüne NPC/Mob koyarsa önceden vurucağı kişi seçilmediği sadece aim aldığı yere vurduğu için NPC/Mob'a vuracak böylece fark edilmeyecek.
AAC bir kenera "Heirteir's Anticheat", "Reflex Advanced Anticheat", "iShield Anticheat", "Spartan Anticheat" gibi anticheatler hakkındaki yorumlarını belirtirmisin hangisi kullanılmalı ?

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AAC bir kenera "Heirteir's Anticheat", "Reflex Advanced Anticheat", "iShield Anticheat", "Spartan Anticheat" gibi anticheatler hakkındaki yorumlarını belirtirmisin hangisi kullanılmalı ?
AAC ve AntiAura eklentilerinden hariç başka bir hile koruması test etmedim.
Ancak spartan'ın çok iyi olduğunu söylüyorlar, tavsiye ederim :)

Son düzenleme:

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
AAC ve AntiAura eklentilerinden hariç başka bir hile koruması test etmedim.
Ançak spartan'ın çok iyi olduğunu söylüyorlar, tavsiye ederim :)
"söylüyorlar" diyerek tavsiye edemezsin. Gerçekten test etmiş olman gerek. Zaten AAC için efsanevi bir hile koruması diyen birisinin tavsiyelerinede güvenilmesini önermiyorum zira çok basit bypasslanabiliyor para ile satılan configi ile beraber.

Şahsen ben AntiAura öneririm fakat bilgili ve sabırlı olmanız gerek. Config dosyası ile uğraşmak gerçekten zor ve uzun süren bir işlem. Para ile configini satan da yok sanırım. (iyi ki yok)

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Reflex var fakat çalışmıyor para vermeye değmez kısacası. iShield AntiChat'in lite versiyonunu test ederek görebilirsin. Spartan'ın bypasslandığını görmüştüm. Heirteir's Anticheat ilk defa duyuyorum. DakataAntiCheat var geliştiricisi yeterince aktif olarak güncelleme getiriyor. Fakat iyi midir bilemem test etmedim. AntiAura için bir not ekleyelim. Alınmaz değil. Alınabilir fakat configi ile çok uğraşmanız gerek.

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Daha önce kullandım ve o gösterdiği performansı veriyor fakat , her pluginin bir açığı var.

dankKEk

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
konusu falan çok güzel ama benim sunucumda çalışmıyor tavsiye etmiyorum

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konusu falan çok güzel ama benim sunucumda çalışmıyor tavsiye etmiyorum
Konsolda hata veriyorsa buraya yazabilirsiniz.
Ayrıca eklentinin hatası değildir bizde çok iyi çalışmaktadır.
Bu sizden kaynaklı bir şey olabilir.

Eklenti 3.0.3 sürümüne güncellendi.