ABD Aya Gittimi ? [Tartışma]

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşım uzaylı yok. Anlatamıyorum.
Ararsan Birsürü Kanıtı Var 51. Bölgeye Taşını Roswell Ufosu ? Dulce Üzerindeki Fotoraflar Obamanın Oraya Ufo Koyuldugunu Kabul Etmesi
Dulcenin Yakınında Hep Eşşek İzleri Olması Uzaylı Tarafından Kacırlanların Hep Aynı Şeyi Söylemesi Ve Benim Başımdan Geçen Olay :(

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Ararsan Birsürü Kanıtı Var 51. Bölgeye Taşını Roswell Ufosu ? Dulce Üzerindeki Fotoraflar Obamanın Oraya Ufo Koyuldugunu Kabul Etmesi
Dulcenin Yakınında Hep Eşşek İzleri Olması Uzaylı Tarafından Kacırlanların Hep Aynı Şeyi Söylemesi Ve Benim Başımdan Geçen Olay :(
Ne geçtiğini söyleseydin ya .s

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi gözümden düştün. :( Başımdan geçen olay en sevmediğim kanıt.

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Onlar gittiysede biz hala 2,5 saatlik dizi izler , Başka ülkelerden teknoloji alırız [Hepside Eski]

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Aya Gitmeyen mi Kaldı.. Orayı da Özel Turistik alan yaptılar zaten :D

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adamlar marsa koloni gönderecek, biz hâlâ youtube-facebook yasaklayalım :(

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Adamlar marsa gidiyor, uyduları yörüngeye sokuyor , bir bombayla 2 şehiri haritadan siliyor (ki bunun 20 kat güçlü bombaları var ellerinde) , atomu kainatın son hız evresi olan ışık hızına çıkarmaya çalışıyorlar. Biz hala türksat 4 a yı japonlara yaptırıyoz veya vietnam savaşından kalan uçakları kullanıyoruz. (Bu yüzden hala şehit pilot veriliyor hala)

Bide bunun üstüne kalkıp gittiler mi diye tartışıyoruz. Yazık bizeğ
Kardeşim biz burda bilimsel bi şey yapmıyoruz, bilimsel bi şeyi tartışıyoruz. Ve sence şu an ne yapmalıyız 15-16 yaşındaki kişiler olarak türkiye'ye yeni bir uzay mekiği mi yapalım ? Hem sen bunu bize diyorsun lakin senin hergün ülkemiz ve bilim adına yatıp kalkmadığındanda adım gibi eminim

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hem dünyanın en gizli bölgesi 51. bölge diyolar hemde herkes bu bölgeyi görmüş anasınısatayım

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gitmedi bence :'( Because 1969 yılında gidiyorda 2015 yılında neden gitmiyor :(
Adamlar sadece 1 kere gitmediler ki. Birkaç kere aya gittiler. Ama bunlar da göz boyamak içindi. Kısacası bi nevi Rusya ya hava atmak için yaptılar.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adamlar sadece 1 kere gitmediler ki. Birkaç kere aya gittiler. Ama bunlar da göz boyamak içindi. Kısacası bi nevi Rusya ya hava atmak için yaptılar.
aynn bide adamlar şimdi mars projesini yapıyor işsiz işsiz aya mı gitçekler ayda ne var insan yaşar mı orda adamlar makineleri kurmuş o makineler gerekli incelemeyi yapıyo yazık deilmi bi aya gitmek için verecekleri paraya

EpicArt

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence gitmediler..Orası stüdyodan başka bir şey değil diye düşünüyorum.
Kararımı değiştirdim
Gitmişler :D bence

Ama çoğu kişi stüdyo diyor :/

Son düzenleme: