Abway HUB SIFIRLANDI SADECE ABWAYSKYI YAPICAZ İCERİ BAK

Afrodit11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İLK ONCELİKLE BİZ KİMİZ BİZ 1 SENEDİR ABWAY İSMİYLE HUB OLUP BİR KAC YETKİLİYLE SERVERİ TASARLAYIP YONETİP GUZEL BİR SERVER YAPAN ATERNOSCULARIZ +ABWAYSKY DA SUNUCUMUZDUR FARKLI FARKLI HUBLARI VARDI ABWAYHABBO DUNYADA BİR İLKDİ
ABWAYSKY ABWAYPVP BÖYLE HUB SW LER ACMISTIK FAKAT BUGREECORD PLUGİNİ AYARLAMAMISTIM SUNUCUM 2 HAFTADIR AKTİF DEĞİL İLK BAŞTA ÇOK TUTULMUŞTUK 60 TL LİK SPAWNER SATTIK SONRA RABİSU ADLI HOSTİNGE GEÇTİK FAKAT SONRA İŞLER TUTMADI
KAPANDIK FAKAT BİZ BU SUNUCUYU YENİDEN AYAĞA KALDIRMAK İSTİYORUZ.
:bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak::bayrak:

SİMDİ İLK ONCELİKLE SUNUCUMUZUN YETKİLİLERİNİ BELİRLİYECEĞİZ SONRA SUNUCU 1 VEYA 2 HAFTA BAKIMA GİRCEK SONRA ALPHA
ASAMASINDA SİZE SUNACAĞIZ SONRA SUNUCU GELİŞTİKÇE GELİŞECEK VE BETA AŞAMASINA GEÇECEK SONRA DA NORMAL AŞAMAYA GEÇECEK.

ALIM FORMU:
AD
NİCKNAME
YAS:EN AZ 13
İLETİSİM:oYUN İÇİNDE İLETİSİM OLSA YETER İDARE EDERİZ FAKAT SONRA TS3 AÇABİLİRİM
YETKİ BİLGİSİ:WG WAND SUNUCU KOMUTLARI NE KADAR BİLİYORSUN?
TECRUBE:KAC SUNUCUDA ÇALIŞTIN

DİKKAT FORUM DOLDURULMADAN ALIM YAPILMAYACAK SUANDA SUNUCU AKTİF DEĞİLDİR SİMDİ İP Yİ VERMİYECEĞİM ALIMI YAPTIKDAN SONRA
İP Yİ SUNACAĞIM :cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay::cay:
BUYUK İHTİMAL YARIN BAKARIM FORUMLARA KONUM BİTTİ
HERKESE İYİ FORUMLAR (:

KararsizBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ALIM FORMU:
AD HAKAN
NİCKNAME TheAstyGamer
YAS:EN AZ 13 : 15
İLETİSİM:oYUN İÇİNDE İLETİSİM OLSA YETER İRADE EDERİZ FAKAT SONRA TS3 AÇABİLİRİM : TS3 VAR SERVERİMDE VAR XD
YETKİ BİLGİSİ:WG WAND SUNUCU KOMUTLARI NE KADAR BİLİYORSUN?: EVET BİLİYORUM
TECRUBE:KAC SUNUCUDA ÇALIŞTIN : 40 civarında. üstüde olabilir :)

mcmanyagıenes

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ALIM FORMU:
AD Enes
NİCKNAME SteveEnes
YAS:15
İLETİSİM:oYUN İÇİNDE İLETİSİM OLSA YETER İRADE EDERİZ FAKAT SONRA TS3 AÇABİLİRİM
YETKİ BİLGİSİ Yeterli kadar biliyorum daha öğrenmeye devam ediyorum
TECRUBE: Çoğu sunucuda builder rehber oldum fakat isimleri hatırlamıyorum
Skype FaceBook Dc kullanıyorum

Afrodit11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ALIM FORMU:
AD HAKAN
NİCKNAME TheAstyGamer
YAS:EN AZ 13 : 15
İLETİSİM:oYUN İÇİNDE İLETİSİM OLSA YETER İRADE EDERİZ FAKAT SONRA TS3 AÇABİLİRİM : TS3 VAR SERVERİMDE VAR XD
YETKİ BİLGİSİ:WG WAND SUNUCU KOMUTLARI NE KADAR BİLİYORSUN?: EVET BİLİYORUM
TECRUBE:KAC SUNUCUDA ÇALIŞTIN : 40 civarında. üstüde olabilir :)
Sizi Admin olarak deniyeceğim birazdan pcden cıkcam ztn buyuk ihtimal sunucuyuda yarın acarım

Afrodit11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ALIM FORMU:
AD Enes
NİCKNAME SteveEnes
YAS:15
İLETİSİM:oYUN İÇİNDE İLETİSİM OLSA YETER İRADE EDERİZ FAKAT SONRA TS3 AÇABİLİRİM
YETKİ BİLGİSİ Yeterli kadar biliyorum daha öğrenmeye devam ediyorum
TECRUBE: Çoğu sunucuda builder rehber oldum fakat isimleri hatırlamıyorum
Skype FaceBook Dc kullanıyorum
SİZİDE REHBER YADA BUİLDİNİZ İYİYSE BUİLDER YADA BİRAZ DAHA REHBERDEN İYİYSENİZ MODERATOR OLARAK DENEYEBİLRİM

MuhammetRG

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ALIM FORMU:
AD: Muhammed
NİCKNAME:MuhammetRG34
YAS EN AZ 13: 14
İLETİSİM:oYUN İÇİNDE İLETİSİM OLSA YETER İDARE EDERİZ FAKAT SONRA TS3 AÇABİLİRİM: SKYPE:Muhammet Büyük foto: Survival Games
YETKİ BİLGİSİ:WG WAND SUNUCU KOMUTLARI NE KADAR BİLİYORSUN? : WG %90 WAND %80
TECRUBE:KAC SUNUCUDA ÇALIŞTIN :14 15 SW DE ÇALIŞMIŞIMDIR

Mr_Kimliksiz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ALIM FORMU:
AD Metehan
NİCKNAME DakiHD
YAS: 16
İLETİSİM Ts3 Var Ozelden Tel Veririm Discord Var
YETKİ BİLGİSİ: Kendi Roleplay Serverim Var Nerdeyse Bilmedim Kod Kalamdı O Serveri Haırlarken
TECRUBE:Kendi Roleplay Serverim Vardi betaCrafta Modaretordum Buda Kanıtı Bıraktım Nedeni Bir Süre Dinlenecemi Soyledim Girince Tekrar Mod mYapacaklar Ama Cok Kalabalık Buyuzden Eglence Cıkmıyo
Betacraft NetWork | Moderator Başvurunuz
C
[email protected] <[email protected]>
Pzt 23.10.2017, 18:33
Siz;

Bu ileti Yüksek önem derecesiyle gönderildi.

Resmi görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayarak açabilirsiniz. Görüşmeniz kabul edildi.

TeamSpeak3 sunucumuzda isminizin başına [66844552] bu sayıları yazarsanız sizi diğerlerinden ayırt edebiliriz. Bekliyoruz...

Afrodit11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ALIM FORMU:
AD: Muhammed
NİCKNAME:MuhammetRG34
YAS EN AZ 13: 14
İLETİSİM:oYUN İÇİNDE İLETİSİM OLSA YETER İDARE EDERİZ FAKAT SONRA TS3 AÇABİLİRİM: SKYPE:Muhammet Büyük foto: Survival Games
YETKİ BİLGİSİ:WG WAND SUNUCU KOMUTLARI NE KADAR BİLİYORSUN? : WG %90 WAND %80
TECRUBE:KAC SUNUCUDA ÇALIŞTIN :14 15 SW DE ÇALIŞMIŞIMDIR
SİZİDE BUİLDER OLARAK DENİYEBİLİRİM

ALIM FORMU:
AD Metehan
NİCKNAME DakiHD
YAS: 16
İLETİSİM Ts3 Var Ozelden Tel Veririm Discord Var
YETKİ BİLGİSİ: Kendi Roleplay Serverim Var Nerdeyse Bilmedim Kod Kalamdı O Serveri Haırlarken
TECRUBE:Kendi Roleplay Serverim Vardi betaCrafta Modaretordum Buda Kanıtı Bıraktım Nedeni Bir Süre Dinlenecemi Soyledim Girince Tekrar Mod mYapacaklar Ama Cok Kalabalık Buyuzden Eglence Cıkmıyo
Betacraft NetWork | Moderator Başvurunuz
C
[email protected] <[email protected]>
Pzt 23.10.2017, 18:33
Siz;

Bu ileti Yüksek önem derecesiyle gönderildi.

Resmi görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayarak açabilirsiniz. Görüşmeniz kabul edildi.

TeamSpeak3 sunucumuzda isminizin başına [66844552] bu sayıları yazarsanız sizi diğerlerinden ayırt edebiliriz. Bekliyoruz...
%90 PLUGİNER YADA ADMİN OLABİLİRSİNİZ FAKAT SERVERİMİZ ATERNOS BETACRAFTDAN GELEN BİRİNİN BAŞVURMASI BENİ ŞAŞIRTTI FAKAT YİNEDE SONRADAN SERVERİ RABİSU YADA BAŞKA HOSTİNGE GEÇİREBİLİRİZ FORUMDA İYİ BİLGİ VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

sKocadere

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ALIM FORMU:
AD Samet
NİCKNAME Pier
YAS: 18
İLETİSİM: Discord/ #2161
YETKİ BİLGİSİ:vs we wg mm gibi birçok pluginde üstünüm
TECRUBE: birçok ileri gelen sunucularda Mimar olarak görev aldım ve bir sürü Mimar takımlarında başarı elde ettim fakat birçok kişinin kabullenemeyişi yüzünden ortada kaldım.

Absolished

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alım Formu:Mod olursa iyi olur.
Ad:Berke
Oyun Adın:Anonymous-GizliKiz
İLETİSİM:Ts3 kullanıyorum Discord ve skypem de var.
Wg-We biliyor musun:Fazlasıyla yüzdelik ise %85-90
Kaç sunucuda çalıştın:Çoğu svde mod-rehber olarak çalıştım eğer sayı istiyorsanız:15 i aşkın.

Son düzenleme:

Afrodit11

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İP AbwaySky.aternos.me Denencekler yetki icin gelsin Denencekler:Mr_kimliksiz MuhammetRG sKocaDere

haglam123

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AD: kamil
NİCKNAME: haglam
YAS:EN AZ 13: 14
İLETİSİM:oYUN İÇİNDE İLETİSİM OLSA YETER İDARE EDERİZ FAKAT SONRA TS3 AÇABİLİRİM: oyun içi
YETKİ BİLGİSİ:WG WAND SUNUCU KOMUTLARI NE KADAR BİLİYORSUN?: %90
TECRUBE:KAC SUNUCUDA ÇALIŞTIN: aternos sayarsak 50 felan ve 20 tane kendi sunucumu açdım aternos dan

hatırlıyorsan senin serverinde çok çalışdım ben: haglam