Acayip Videonun Analizi

Sizce ?

• İsraf bir video

Kullanılan: 2 22.2%
  • 25. kare tekniği var (bilinç altı)

Kullanılan: 2 22.2%
  • Yeni gördüm bakmıcam ama

Kullanılan: 1 11.1%
  • Ne izledimlan ben !

Kullanılan: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Bi An Ölüyorum Sandım Bu Ne La :(

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Meme balonlu kız meme balonlu kız hala televizyon reklamlarında görüyorum ona inanıyorum balonlu meme moda oluyor bende memelerimi balonlu ediyorum et yemek moda oluyor bende et yiyiyorum eğer olur ki televizyon yalan söylüyor kitaplarda yalan yazarlar hayır olmaz okulda öğrendim ki insancık hep et yer inek sütü içer çok kuvvetli olur bitkiden insana hiçbir şey olmaz ben çok modernim her yıl ayfonumu değiştiririm yenisini alırım ama yemeğe gelenler hala hayvanları öldürür ve yiyiyordur yemek modasına inanmıyorum bunun için kolay yaşamayı insani yaşamaya tercih ediyorum her ne (......) olsa onu kabul ediyorum kendi kafamı çalıştırmaktan kaçıyorum bu günlerde seksi olmak çok modadır bende memelerımı balonlu ediyorum tam modern ve seksi oluyorum meme balonlu kız meme balonlu kız meme balonlu kız meme balonlu kıııııız Şarkı Sözleri :( Allahım Öleceğim.

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Kız Azeriymiş Şimdi Farkettim :([DOUBLEPOST=1433363132,1433362838][/DOUBLEPOST]Kızla İlgili Bir Bilgi Daha . Kız Tam Vegan Ve Hayvanların İnsanlar İçin Yaratılmadığını Düşünüyormuş Ve Bunu Savunuyormuş.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dünyamı alt üst ettin :/. Emin ol bu mesajdan sonra 2 farklı ******* tipinin birine başvuracağım.
1) Evin çatısına çıkıp (5 katlı ev.) atlamak,
2) SpringTrap ın içine girip kıyma olmak.
Hangisini seçeyim beyler? Yol gösterin bana :(...

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dünyamı alt üst ettin :/. Emin ol bu mesajdan sonra 2 farklı ******* tipinin birine başvuracağım.
1) Evin çatısına çıkıp (5 katlı ev.) atlamak,
2) SpringTrap ın içine girip kıyma olmak.
Hangisini seçeyim beyler? Yol gösterin bana :(...
Kolunu kes sonra ondan şiş kebap yap ondan sonra ******* edersin