[AÇIK/1.7.X]ColereNW Faction - Skyblock - Siege - Survival - Creative - SG - HG

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
ColereNW Dünyadan Uzaya Uçuş Hizmetleri @Enderiatus Yönetiminde Başlamıştır
İlk Yolcuları Olarak Bu Seferi Başarıyla Gerçekleştirdik

umut_

En iyi cevaplar
0

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski Sıege Daha İyiydi Sanki.Hatta Builderiniz Kaan İle Konusmam Falan :) :D Eskiler Serveri Bilir...

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski Sıege Daha İyiydi Sanki.Hatta Builderiniz Kaan İle Konusmam Falan :) :D Eskiler Serveri Bilir...
Siege'yi neden kaldırdık sebepleri:
  1. Türkiye'de oynayan yok
  2. Makina parasını ödememiz için geliri yoktu
  3. Lag olmamasına rağmen lag diye böğüren küçük çocuklar
  4. Ölünce küfür edenler
  5. Mantığı anlamayanların girip bir güzel kötülemesi ve küfür etmesi

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ekleyin diye bas bas bağırdılar ekledik, şimdide kaldırın diye mi bağırıyorlar ? Ek olarak videoları vs indirmiyorum. Her hangi bir site üzerinden hilebildir komutu ile bildiriniz..
Hangi hileyi bildirsinlerki %99'u hile oyuncu gibi gelip biraz oynayıp hepsini banlayabilirsin ?

umut_

En iyi cevaplar
0
Hangi hileyi bildirsinlerki %99'u hile oyuncu gibi gelip biraz oynayıp hepsini banlayabilirsin ?
Şahsen Hile Bildir Komutundan Gelen Bildirimlerdeki SS Olmasa Dahi Oyuncuyu Gördüğümde Husisi Oyuna Girip Takip Ediyorum Şu Ana Kadar Birçok Kişi Banlandı Bazı Yetkililer Le Gerek Tanıdığımız Kişilerle Hile Tespiti Amaçlı Oynayıp Gerekli Cezaları Veriyoruz Yeri Geldiğinde Bu Adam Hile Dediklerinde Direk Giriyoruz Onunla Bir Oyuna Bakıyoruz Bunların %20 Si Gerçekten Hile Olanları Bildirdikleri %30 u Aynı Kişiyi Bildirdikleri %50 Si Hile Olmayan Adamlara Abartı Şekilde YOk Demir Settim Yumrukla Tek Attı Yok Öyle Yok Böyle Malum Crack Sunucu Adam Banlanınca Pes Etmiyor Gidiyor Yeni Hesap Açıyor

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamda Söyle Bisi de Var Ordaki %50 yi %80 e Çevirmeni ve %20 yi %5 e %30 u 15 e çevirmeni oneririm.Cunku Artık herkes Hile .s Oyundan Son Derece Soğudum.Adam Akıllı Bi Server Yapamıyoruz .s Aslında Söyle Bisi Olsa Guzel Olur.Serverde Ban Yiyen Kisi O Bilgisayardan Banı Bitene Kadar Giremesin Diye Bir Plugin Yazılabilinir.Ama Malum Pahalı Olur Veya Adamların Uretmek İsini Gelmez.(Burdan Sizden Bahsetmiyorum.)

umut_

En iyi cevaplar
0
Tamamda Söyle Bisi de Var Ordaki %50 yi %80 e Çevirmeni ve %20 yi %5 e %30 u 15 e çevirmeni oneririm.Cunku Artık herkes Hile .s Oyundan Son Derece Soğudum.Adam Akıllı Bi Server Yapamıyoruz .s Aslında Söyle Bisi Olsa Guzel Olur.Serverde Ban Yiyen Kisi O Bilgisayardan Banı Bitene Kadar Giremesin Diye Bir Plugin Yazılabilinir.Ama Malum Pahalı Olur Veya Adamların Uretmek İsini Gelmez.(Burdan Sizden Bahsetmiyorum.)
Sunucu Premium Olmadığı İçin Hesabı Banlanan Direk Crack Olarak Giriyor Ve Öyle Bir Ban Sistemi Mevcut Değil Yapılabileceğinide Sanmıyorum Kendine Özel Launcheri Olmadığı Sürece IP Ban Atsan Bile Modem Resetleme Başka Kayıt Olmama Gibi Şeyleri Proxy İle Her Türlü Çözüm Buluyorlar