Açık harita RPG yapmayı düşünüyorum | Sizce tutarmı?

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Gizli not: Resim novaskin tarafından yapılmıştır.
NiggaNetwork | Açık RPG
Merhaba arkadaşlar ben ve ortağım bir süredir üzerinde çalıştığımız açık hava RPG konusunda bilgiler vereceğim belirli bir ilerleme kat edildikten sonra "Kapalı beta" şeklinde (Sadece seçilen oyuncular alınarak) sunucu açılacak bulunan buglar vs. kapatılacaktır. Şimdi gelelim ana hikayeye ve yapılması gerekenlere. (Not: Bize görüş ve önerileriniz var ise yorum olarak belirtmenizi önemle rica ederim.)

Bu resim hakkında konuşmak gerekirse bu resim haritadır. Haritada dungeonlar ve ırklara özel spawn bölgeleri ve ayrıca onların görev yerleri mümkündür.

Bunlara gelirsek bunlar ırklardır. "Okçu, Barbar, Pyro, Suikastci ve Savaş.ı" Hepsinin kendine ait özellikleri vardır ve bu özellikleri aşağıda belirteceğim gibidir.
Okçu : Okçu seviye atladıkça yay kullanma yeteneğini ve zırhında geliştirme yaparak üst seviyelere çıkar. Yakın dövüş eşyası ise okudur. Yakın dövüşte oklarını düşmanlarına saplayıp onlara derin yaralar verebilir. Okları ilk seviyeden itibaren hep aynı hasar'a sahip olduğundan artırılması ön görülmemiştir.
Barbar : Kendini korumak bakımından gelişmiş yeteneklere sahip olmuş olan barbar yakın dövüşte rakiplerine derin yaralar veremesede onları savaştığına pişman edebilir. Zırh ve silah geliştirmeleri mevcuttur. Seviye atladıkça onları geliştirerek güçlenmiş olur.
Pyro : Pyro ise ateşe dirençli karşıdakine ateş oyunları yaparak onları yakıp kavuran şeytanın çırağıdır. Zırhı saf altın dövülerek usta işlemecilik ile ateşe savunması sağlanmıştır. Ateş direnci çok yüksek olan pyro ateş yeteneği ile karşısındaki düşmanı kasıp kavurur. Seviye atladıkça zırhının ateş direnci ve kılıcının ateş savurması artar.
Suikastci : Savunması zayıf lan suikastci yakın dövüşte rakibine kesinlikle derin yaralar oluşturabilecek bir yeteneğe sahiptir. Okçuyla kardeş olmalarına ramen birbirlerine düşmanlardır. Ayrı saflar seçip birbirlerine kıyasıya savaş açmışlardır. Seviye atladıkça kılıcının keskinliği ve zırhının güçlendiği görülmektedir.
Savaşçı : Savaşçı lejyonerlerden eğitim alıp tam bir savaş lordu olan bu insan önüne gelen her şeyi ezip geçiyor! Seviye atladıkça kılıcı ve zırhı aynı oranda arttığı gözlendiğine göre hybrid bir ırktır.

Örnek bir yaratıktır. Bu yaratık size oyunu öğretme temelli eklenmiş kolay bir yaratık olup ışınlanmaları kullanmanız için size altın vermektedir.

Işınlanma menüsü bundan ibarettir. Daha fazla ışınlanma yerleri eklenecektir. Bu daha başlangıç.

Banka bu şekildedir. Akçeyi (Altın Külçesi) takaslanıp en sonundaki kızıl maddeye kadar alabilirsiniz. Level atlamalar bunlarla ilgili olacaktır.

Bu tip köylüler sizin seviye atlamanızda yardımcı olur.

Hepinizin görüş ve önerilerini bekliyorum. Iyi forumlar dilerim.
NiggaNetwork

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoşuma gitti ama tutar mı tutmaz mı emin değilim.
Başarılar.

R

Reloven

Ziyaretçi
Şimdi Yanlış Anlaşılmasın Hiçbir Türlü Kötü Amacım Yok Ancak Bizim Sunucu Varken İmkani Yok Gibi Ya (:

(Hiçbir Türlü Aşşağılama Yada Ezme Kendini Büyük Görme Durumu Yoktur Sunucudaki Sistemler Dünyada Bulunmadıgı İçin Böyle bir şey Yazdım {Evet Dünyada})

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok iyi olmuş devam ederseniz tutacağını düşünüyorum tutmasada önce @Kovalski 'nin sunucusuna sonrada bu sunucuya girerim :3

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açtığınızda lütfen MH97 Oyun adım haber veriniz forumda bu çeşit rpg serverler tutarsa cidden eğlenceli oluyor.

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açtığınızda lütfen MH97 Oyun adım haber veriniz forumda bu çeşit rpg serverler tutarsa cidden eğlenceli oluyor.

Yan görevler ana görevler ve açık alanda takılıp arkadaşlarınıza yardım edebileceğiniz şekilde editleniyor. Eğlence kesinlikle olacaktır. :) Yarı RPG skyblock sunucum vardır. Onunda spawnı değiştiğinden warplarının tamamlanması gerekmektedir. :) Sunucu açılınca buraya yazarım iyi forumlar...

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum ama artık bu tür RPG'ler çok sıkmaya başladı...

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlayamadım,harita mı sunucu mu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Sunucu dan bahsediyorum.

Bunun bir örneği olan sunucu verebilirmisiniz?
Eskiden bir sürü açıldı bunlardan klasik büyü zamazingoları. Bosslar falan artık insanlara çekici gelmiyor diğer RP türlerine yönelin artık.

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GTA 5 türevi rpg leri her önüne gelen açıyor. Ben boss var demedim boss tabii ki olur ama kesmek zorunlu tutlmaz açık hava rpg bu herşeye zorunlu değilsiniz :)