AÇIK play.undernetwork.xyz UNDER NETWORK 1.8 1.11 Kralık Sistemi - Evlenme - Pvp - Özel Ench - Çeşitli Spawnerlar - Token ENCH BASMA ! Ve Dahası

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dc ortamı ile ilgilenilirse eğlencesine arada girebileceğim bir sunucu olabilir. Anlayışınız için teşekkür ederim . Ama diğer sunuculara sallama şekliniz hiç hoş değil. Çok kırıcı ve rencide edici bi şekilde eleştiri yapıyorsunuz. Unutmayın ki herkes sizin gibi emek veriyor, emeklere saygi duyulmalı. Ve size önerim kalicı oyuncu istiyorsanız dc de oyuncularınız ile ilgilenmelisiniz . Çünkü oyuncular bi yere kadar bi sunucuda oynar sonra sıkılır ve gider . Ve bende bu minecraft ortamında samimi kurucular ve samimi ortamlar görmek istiyorum. Iyi forumlar.

Discord konusunda size hak veriyorum ama sallama veya rencide edici tavrım konusunda yalan söylemiyorum gerçekleri söylüyrum eğer gerçekleri söylediğim için böyle oluyorsa olsun

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Discord konusunda size hak veriyorum ama sallama veya rencide edici tavrım konusunda yalan söylemiyorum gerçekleri söylüyrum eğer gerçekleri söylediğim için böyle oluyorsa olsun
Dc sunucunuza az önce geldim. Sadece oturup izliycem. Gelme sebebim ise arkadaşlarımla konustum ve şu karara vardık. Madem ki kendinize bu kadar çok güveniyorsunuz bizde bu güvencinizin kaynağını oturup izlemek istiyoruz. Hile serbest olan bir server ne kadar iyi olabilir görmek istiyorum.

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende dediğim gibi açık kalmaya devam edicek çünkü biz bu işte bi kar güdmüyoruz diğer sunucular gidi değiliz:cool:
Herkesi kendiniz gibi sanmayın lütfen ilk olarak forum'da gördüğüm kadarıyla yapılar walls komutu ile emeksiz yapılmış spawn zaten hazır alıntı paket ve Hileli survivalmış hmm evet diğer sunucular gibi değilsiniz maalesef başarısız bir kaç ay içerisinde kapanır iyi forumlar.

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkesi kendiniz gibi sanmayın lütfen ilk olarak forum'da gördüğüm kadarıyla yapılar walls komutu ile emeksiz yapılmış spawn zaten hazır alıntı paket ve Hileli survivalmış hmm evet diğer sunucular gibi değilsiniz maalesef başarısız bir kaç ay içerisinde kapanır iyi forumlar.

BEKLEMEDE KAL IYI GUNLER

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dc sunucunuza az önce geldim. Sadece oturup izliycem. Gelme sebebim ise arkadaşlarımla konustum ve şu karara vardık. Madem ki kendinize bu kadar çok güveniyorsunuz bizde bu güvencinizin kaynağını oturup izlemek istiyoruz. Hile serbest olan bir server ne kadar iyi olabilir görmek istiyorum.

izlemeye deva medın eğlencegi kaçırma :D

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Survival sunucuda hile serbest olmaz yeni yetmeler sizi. Batacaksınız yakında

ataege196

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu server hala yaşıyormu :DDD eski survival serverler nerde?????