[ACİL] 1Sunucum mu? Hanibu mu? Batihost mu?

Hangisi?

• 1Sunucum

Kullanılan: 3 23.1%
  • HaniBu

Kullanılan: 5 38.5%
  • BatiHost

Kullanılan: 5 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    13

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Arkadaşlar sorum net.
Lütfen bilgili kişiler yorum yapsın. Geçen Batihost al dediler. Batihost'tan aldım.
Sunucu 20 kişiyi geçince aşırı lag oluyor. Timings Raporlarına bakınca Citizens
yiyor gözüküyor fakat ben daha önce sunucuyu kurmak için almış olduğum
NetSunucu Hostinginde böyle bir sorun yaşamıyordum. NetSunucu'da
Kasa sorunu çıkınca oradan da ayrıldım.

1 - Batihost
2 - HaniBu
3 - 1Sunucum

Lütfen bilgisiz arkadaşlar yorum atmasın. Önceki Batihost tavsiye edenlere cahil demiyorum ama
beni öyle bir duruma soktular ki yani. Ne diyim bilemiyorum. Adamlara destek açıyorum.
Takan yok..
...

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
takmıyor olmamiz sanırım sana urettigimiz çözümlerin bitmiş olmasından kaynaklanıyor. bizdeki email adresini iletirsen bakariz. Yine de yazdıkların içinde bulunduğun çaresizlik, üzüntü ve buhrani tam olarak yansıttığı için sana elimizden gelen hediye yi veririz. örneğin 3 kat ram verelim. bir dene.

hala da bıktım sizden diyorsan saygilar sevgiler.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
takmıyor olmamiz sanırım sana urettigimiz çözümlerin bitmiş olmasından kaynaklanıyor. bizdeki email adresini iletirsen bakariz. Yine de yazdıkların içinde bulunduğun çaresizlik, üzüntü ve buhrani tam olarak yansıttığı için sana elimizden gelen hediye yi veririz. örneğin 3 kat ram verelim. bir dene.

hala da bıktım sizden diyorsan saygilar sevgiler.
İlk olarak bana herhangi bir çözüm üretmediniz. Hiç üretmediniz hem de. Bana sizden gelen herhangi bir mesaj göremedim ben.
ve Hayır bakın ben size diyorum ki. Benim sorunum Batihost'un makinalarından değil. Siz önceden çok iyi ilgileniyordunuz. Dün sizin hakkınızda bilgi bilen birkaç arkadaşa sordum ve bana dediler ki Ticket at. Kesinlikle çözüm bulurlar. Onlar her an ilgilenmekte dediler. 2-3 tane Ticket attım. Yok sizden bir haber yok. Benim sorunum bu. İlgilenmiyorsunuz :S

[NOT: Ben sizin değerinizi bilmesem. Sizden sunucu almazdım anlatabiliyor muyum? O kadar para verip riske girmezdim yani. Ben kötü amaçlı açmadım bu konuyu. Sizden şikayet etmeme rağmen hala konudaki Seçeneklerde varsınız bilmem farkedebildiniz mi?]

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dün cumartesi idi. bugün de pazar.

destek bildirimlerini aksam 10dan sonra cevaplıyoruz sanırım buna sinirlendin. Ben dün gece yatarken 6 destek bileti vardi.

neyse çözüm istiyorsan ulaş. Her gün çözüm urettigimiz kişilerden hiçbir eksiğin yok. Sana da üretir, memnun ederiz.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dün cumartesi idi. bugün de pazar.

destek bildirimlerini aksam 10dan sonra cevaplıyoruz sanırım buna sinirlendin. Ben dün gece yatarken 6 destek bileti vardi.

neyse çözüm istiyorsan ulaş. Her gün çözüm urettigimiz kişilerden hiçbir eksiğin yok. Sana da üretir, memnun ederiz.
Özelden gerekli bilgileri paylaştım.

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@1sunucum Tabii ki de burası fiyatlar hem uygun hem kaliteli hem ilgili, Evet biraz geç ilgileniyorlar ama çok yoğunlar üstelik LCTR yani LegendCrafTR ekibi benim VDS'e 4 GB lık VDS'e 10 GB'lık saldırı attılar gram lag girmedi en azından 10 saniyelik bi ping sonrasında geçti zaten. @1sunucum şahit zaten. :)

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
senden ricam bu konuyu ticket olarak aç ve bana numarasini ver buradan.

makine başına geçtiğim anda bakacağım dan şüphen olmasın.

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihost biraz pahalı ama sunucuyu ilk aldığın hafta *********'de felan da böyle oldu ********* | HandSurvival acaip lag oluyordu ilk hafta.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ustteki arkadaşım:

her türlü teklifinizi iletebilir bizden fiyat düzenlemesi isteyebilirsiniz, özellikle mobil olmayan ödemelerde zaten elimizden gelen indirimi yapiyoruz. gördüğünüz gibi pazar sabahı 10 da bile ulaşılabilir bir firmayiz. konuşmaktan çekinmeyin.

@Emrsmsk

hocam makineyi başka birisi üzerinden almışsın. bu konuda onunla konuşmalısın. sana şunu söylemeliyim.

dün takım arkadaşlarım ve ben 300'e yakın destek bildirimi cevapladık, bunu istediğin anda ispatlamaya hazırım.
yukarda yazdıklarından zaten olayın farklı bir boyutu olduğu belliydi. Şimdi satın aldığın arkadaş ile konuştum
ve olayı çözdüğünüzü öğrendim.

Kısacası makine hakkında bize hiçbir bildirim gelmemiş. Sende olduğundan haberimiz bile yok yani.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ustteki arkadaşım:

her türlü teklifinizi iletebilir bizden fiyat düzenlemesi isteyebilirsiniz, özellikle mobil olmayan ödemelerde zaten elimizden gelen indirimi yapiyoruz. gördüğünüz gibi pazar sabahı 10 da bile ulaşılabilir bir firmayiz. konuşmaktan çekinmeyin.

@Emrsmsk

hocam makineyi başka birisi üzerinden almışsın. bu konuda onunla konuşmalısın. sana şunu söylemeliyim.

dün takım arkadaşlarım ve ben 300'e yakın destek bildirimi cevapladık, bunu istediğin anda ispatlamaya hazırım.
yukarda yazdıklarından zaten olayın farklı bir boyutu olduğu belliydi. Şimdi satın aldığın arkadaş ile konuştum
ve olayı çözdüğünüzü öğrendim.

Kısacası makine hakkında bize hiçbir bildirim gelmemiş. Sende olduğundan haberimiz bile yok yani.
O arkadaşta Ticket attı ve şuanda sizden makina adına 4 GB Yükseltme ve 6 CPU takviyesi satın aldık. şu an da makina kapandı galiba yapıyorlar, yapıyorsunuz.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam anlamadığınız şu: Bize sadece 1 tane destek bildirmi bugün içinde gelmiş ve Ram'i 4 den 8 yapalım demişsiniz,
bunun dışında şu problemim var, bu problemim var, şunu çözelim, bunu çözelim gibi bir mesaj gelmemiş, ilk mesajında
benimle ilgilenmiyorsunuz demişsiniz ya, böyle bir şey yok. Bizden bir şey istememişsiniz ki sizinle ilgilenelim.

Yani İzmir'e gelip, İstanbul Kadıköy otobüsü bekleyip, sonrada İzmir Eshot'a şikayet mektubu yazıp kardeşim
1 gündür otobüs bekliyorum demişsiniz. Olaydan haberimiz bile sizin bu sabah yazdığınız mesaj ile haberimiz oldu ve
zaten sabahın 10 unda cevap yazdık, dediğiniz gibi ilgisiz olsak bu kadar konuşma, cevaplama olmaz.

Destek bildirimi açın, der geçeriz.

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam anlamadığınız şu: Bize sadece 1 tane destek bildirmi bugün içinde gelmiş ve Ram'i 4 den 8 yapalım demişsiniz,
bunun dışında şu problemim var, bu problemim var, şunu çözelim, bunu çözelim gibi bir mesaj gelmemiş, ilk mesajında
benimle ilgilenmiyorsunuz demişsiniz ya, böyle bir şey yok. Bizden bir şey istememişsiniz ki sizinle ilgilenelim.

Yani İzmir'e gelip, İstanbul Kadıköy otobüsü bekleyip, sonrada İzmir Eshot'a şikayet mektubu yazıp kardeşim
1 gündür otobüs bekliyorum demişsiniz. Olaydan haberimiz bile sizin bu sabah yazdığınız mesaj ile haberimiz oldu ve
zaten sabahın 10 unda cevap yazdık, dediğiniz gibi ilgisiz olsak bu kadar konuşma, cevaplama olmaz.

Destek bildirimi açın, der geçeriz.
Herşeyi boşverelim bence şu an da. Sonuçta sorunu çözdük, çözülüyor. İlginizi yeteri kadar gösterdiniz, galiba ben hata yaptım. Benim merak ettiğim şu an da Makinaya RAM ve CPU takıyor musunuz? Makina kapandıda ._.