ACİL ShopGUI+ Hatası | Yardım | Çözene +

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Fotoğrafta görüyorsunuz, hepsi aynı hata.Sorunu ne olabilir?
Arkadaşlar, bu arada leak kullanıyorum.Sebebi ise, 5 dolar'a eklenti mi olur? 15 TL Verilir mi yani? Tamam emeğe saygı da skriptle bile yapılır bu.FeatherBoard'a 45TL verip alan var mı? Varsa söylesin bana şu eklentiyi alsın.Onu alan arkadaşın babası 5 bin lira maaş alıyordur.Neyse itiraz edenler gidebilir.

Ek olarak da:
/shop yazıyorum menü açılıyor fakat menülerdeki kategorilere basınca gitmiyor.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Helal, seni yorum kasan biri olarak görmemiştim bu zamana kadar.
Config orjinal halinde neyin kafası?
Yorum kasmıyorum ki :D Kassam kasardım şimdiye kadar zaten. Hatada bir şeyin bulunamadığı belirtilmiş. Dediğimi yinede bir deneyin. Denemekte fayda var. Sunucunuzun sürümü 1.7.10 veya üzeri olmalıdır ayrıca vault plugininin 1.4.1 sürümü veya daha üstü olmalıdır. Bunlar olmazsa bilemiyorum -_-.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle eklentiye 15 TL verilmez demişsiniz insanlar bunun üzerinde çok uğraşıyor (eklenti yazdığımdan biliyorum) bunun ücreti olarak da belli bir para istiyorlar bence bu çok normal skript ile yapılır demişsiniz eklenti kadar stabil bir sistem değil onu tam ototmatik yapılır mı bilmiyorum ancak genede leak kullanıcam diyorsanız buyrun link bunda sorun yok ben de denedim:
http://www.mcleaks.us/threads/shopgui.316/

NOT: Leak kullanmamanı tavsiye etmem bu onu yapan adama saygısızlık olur ben verdim çünkü google yazan ilk linkde bulunuyor...
Zaten bunu kullanıyorum, bu sıkıntı çıkardı.Ayriyetten linki sil yasak.