(ACİL) WorldGuard Sıkıntısı

ErenTRErenCraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Rpg Server Açtım Meslek Sstemleri Bunun Üstüne Dayalı Şimdi Mesela Doktor Başka Bi Oyuncuya Sağ Tıklayıonca Hey! Sorry, but you can't use that here. Diyor Hiçbişey Yapamıyo Oyuncular Acil Yardım Lazım Bunu Nasıl Düzeltirrim

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
world guard ı silince o hata ortadan kalkıyor mu?

ErenTRErenCraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
world guard ı silince o hata ortadan kalkıyor mu?

wg attıktan sonra bu sorun çıktı arkadaşla wg siz yerde denedik sıkıntı yok wg li alanda bu oluyor denemek için flag eklemeden denem isimli bi wg oluşturduk ordada aynı nasıl düzeltirim bunu

Ya Hiçmi Kimsenin Başına Gelmedi Hiçmi Kimse Bilmiyo Bari Akıl Verin Şunu Şunu Yap Diye
Sunucum 1.8 PaperSpigot

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
wg attıktan sonra bu sorun çıktı arkadaşla wg siz yerde denedik sıkıntı yok wg li alanda bu oluyor denemek için flag eklemeden denem isimli bi wg oluşturduk ordada aynı nasıl düzeltirim bunu

Ya Hiçmi Kimsenin Başına Gelmedi Hiçmi Kimse Bilmiyo Bari Akıl Verin Şunu Şunu Yap Diye
Sunucum 1.8 PaperSpigot
world guard, region da click engelleme flag ı var mı bilmiyorum muhtemelen yok ve bu bi bugtur diye tahmin ediyorum

ErenTRErenCraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
/rg flag vgadı use allow denermisin?
O Zaten Açık Aynı Zamanda Denemek İçin Denem İsimli Olduşturduğum WG dede Kapalı İkisindede Olmuyor Oyuncuya Boş Elle İtemle Farkeetmiyo Başka Bir Oyuncuya Sağ Tıklayınca Hey! Sorry felen dio bunu düzeltmem lazım

ben hallettim wg yi kaldırdım yerine skript yazdım skriptte giriş yapana kırma.%player% değişkenin true yapıyo dedim eğer adamda bu değişkenb varsa block kıramasın koyamasın biz adminler içinde /kk diye bi komut oluşturdum aç kapat şeklinde bunu açıp kapatabiliyoruz güzel bir şey oldu zaten mapte pvp açık olduğu için sıkıntı yok

bu skripti biraz daha geliştirsem wg olcak resmen :D

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hey sorry diye mesajının devamı ne? Eğer Hey sorry you cant pvp diyorsa pvp açmalısın ama oyuncuların saldırmamak için kısa skript yazabilirsin.
Kod:
on damage:
 world is in "world":
  cancel event

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
/rg flag <> interact allow
olmazsa deop yap herkezi öyle dene