Acil Yardım

xTheBlack

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Benim Bilgisayarım Windows 10 Ve Minecraft Oynayamıyorum Premium Gerekiyor Bana Sizlerle Nasıl Oynayabilirim Açıklarmısınız Premiumum Yok :(
Lütfen Arkadaşlar Sizlerle Ve Forum Sunucularıyla Oynamak İstiyorum :( Ve Skype Adresim iAliOsmanTR

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Crackli oynayabilirsin.Cravkli Minecraft diye yazarsan cikar ve zaten burdaki cogu sunucu crackli mc ler icin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
TeamExtreme gibi crackli launcherleri indirerek oynayabilirsin :p

xTheBlack

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Crack TeamExtreme Açılmıyor Yada Her Hangi Bir Minecraft Launcherı Bi Tek Minercraft Orjinal Açılıyor Ondada Premiumum Yo
k :(

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
evet sorun onceden bendede var windows 10 bazi pc lerde mc yi acmayabilir windows 8.1 e gectim acmisti sende dene

KalixMrq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ben Windows 10 kullanıcısıyım. Ve çok iyi minecraft oynuyorum. .minecraft klasörü varsa sil javayı silip en güncelini yükle veya bilgisayarın kaldırmıyor olabilir. Ama windows 10'dan aşağı sürümlere geçmene gerek yok. Ben teamextreme kullanıyorum çalışıyor sorun sende format v.s yardımcı olabilir.

xTheBlack

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim ben Windows 10 kullanıcısıyım. Ve çok iyi minecraft oynuyorum. .minecraft klasörü varsa sil javayı silip en güncelini yükle veya bilgisayarın kaldırmıyor olabilir. Ama windows 10'dan aşağı sürümlere geçmene gerek yok. Ben teamextreme kullanıyorum çalışıyor sorun sende format v.s yardımcı olabilir.
Bi Format Denicem Olmassa :(

EnesA

hissikablelvuku
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Format ise yararmi bilmiyoum ama surum degistirmegi bilmiyosanda bilgisayrciya gidip yapabilirsin

BerkantKT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Crack launcher indirip crack serverlerde oyna yada preinum indir :D

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Aslında bende windows 10 redeem code var kullanmayacak olsam verirdim :/ (minecraft satın alınca hediye olarak verdi)"

xTheBlack

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gencler Destekleriniz İçin Teşekkürler Ben Premium Buldum Hypixeldede Vip Arkadaşım Verdi Sizlere Kolay Gelsin
:bayrak::bayrak: