Acilen bir firma arıyorum

TonySTRK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Direk konuya atlıyorum arkadaşlar uzatmaya hiç gerek yok.

Açacağım Minecraft serverı için güvenilir AxiTR gibi zırt pırt kapanmayacak Nitrado gibi uçuk fiyatları olmayacak uzak masaüstü bağlantısı sağlayacak bir firma arıyorum. Fiyatları her cebe uygun olursa anında alacağım.

ChellyTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihost'u bende tavsiye ederim. nitrado kullanmamanı öneririm. 32 kişilik server açtım. 82'ye kadar yükselttim. 82/82 yaptim 1 hafta sonra server 40 kişide çökmeye başladı... ve nitrado'da gözüken herangibi bir hatamız yoktu.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
82/82 yaptim 1 hafta sonra server 40 kişide çökmeye başladı... ve nitrado'da gözüken herangibi bir hatamız yoktu.
Bak server ın paneli veya konsolu şaşmış olup bozulmuş olabilir belki kaldıramamıştır.İnternet değilde makina sorunudur belki bunlarda var

ChellyTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak server ın paneli veya konsolu şaşmış olup bozulmuş olabilir belki kaldıramamıştır.İnternet değilde makina sorunudur belki bunlarda var
Kardeşim bu işe nitrado yetkilileride girdi lag yok deyip geçti.. chunkslarınız fazla mapınızı sıfırlayın vs. dedi. sıfırladık bu sefer yine cagırdık daha fazla bahaneniz varmi diye. geldiler her şey tam sorun yok dediler. ve sunucuyu başlattik 70 kişide çöktü sinirle kapattım serveri hala duruyor 1 kaç günü vardir. inanmiyorsan skype gelirsen ekranda gösterebilirim.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bu işe nitrado yetkilileride girdi lag yok deyip geçti.. chunkslarınız fazla mapınızı sıfırlayın vs. dedi. sıfırladık bu sefer yine cagırdık daha fazla bahaneniz varmi diye. geldiler her şey tam sorun yok dediler. ve sunucuyu başlattik 70 kişide çöktü sinirle kapattım serveri hala duruyor 1 kaç günü vardir. inanmiyorsan skype gelirsen ekranda gösterebilirim.
10 Kişilik serveri 70 kişi açarsan tabi ki çöker, kanıtın varsa şikayetler bölümüne aç hem Nitrado cevap versin forumdan hemde ona göre alalım.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kusura bakma kanıt yok. isteyen inanir isteyen inanmaz.
Kanıtın yoksa niye insanlara yanlış yola saptırıyorsun, belki Nitrado'yu sevmediğinden böyle şeyler yazıyorsun, kanıt verirsen Nitrado'yu kötüleme hakkına sahip olursun fakat veremezsen Nitrado'yu kötüleme hakkına sahip değilsin

ChellyTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanıtın yoksa niye insanlara yanlış yola saptırıyorsun, belki Nitrado'yu sevmediğinden böyle şeyler yazıyorsun, kanıt verirsen Nitrado'yu kötüleme hakkına sahip olursun fakat veremezsen Nitrado'yu kötüleme hakkına sahip değilsin
Peki kardeşim. sen nasıl istersen veya kim nasıl isterse öyle anlasin. benim nitrado ile zorum yok.. 2 - 3 günlük server ihtiyacim oldugunuda hala oradan alıyorum fakat büyük projelerimde farkli firmalar kullanıyorum. Bunlarin hepsi şahsi görüşüm.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki kardeşim. sen nasıl istersen veya kim nasıl isterse öyle anlasin. benim nitrado ile zorum yok.. 2 - 3 günlük server ihtiyacim oldugunuda hala oradan alıyorum fakat büyük projelerimde farkli firmalar kullanıyorum. Bunlarin hepsi şahsi görüşüm.
Şahsi görüşün ise başkalarına söyleme insanları güzellikten saptırmak gibi birşeydir bu
Benzediğin kişiler:gaynımda da vağr.Diyen teyzeler

Canİncirci1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
www.ccgaming.org yardımcı olabilirsek ne mutlu bize buyrun girin daha önceki mesajlarımda da dediğim gibi içinize sinerse alırsınız. Mınecraft yeni başladı satışlarımız onun dışındaki hizmetlerde en az 3 ayı doldurmuş (daimi) 60'ın üzerinde genel toplamda da 110'un üzerinde müşterimiz var. YS belgemiz ver Vergi Dairemiz mevcut.

Brooker

OphionTR
En iyi cevaplar
0
Bütçeni söyleyebilir misin? Ona göre bir VDS önerebilirim.