ACİLL BUKKİT SERVER YARDIM:(((((

ilkaybaytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya ben bukkit server kurdum tamam her şey güzel çalışıyo.3 kişi oynuyoruz (daha kişi gelecekte) consolda
[WARNING]Can't keep up! Did the system time change, or the this server is overloaded
hatası geliyor hemde her saniye. Nedeni nedir acaba bunun serverı 60 kişilik açtım ondan olabilirmi acaba?
Not:MineCraft Crack lidir.

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarın yeterince iyi değil demek, Ram işlemci falan. Bende çok oynadıktan sonra aynı şey yazıyor.
Hem 60 kişiliği düşürmeyi dene hemde nether'i kapa server ayarlarından öyle dene

ilkaybaytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bukkit.yml de warn-on-overloadı false yaptım daha çıkmıyo ama soracağım sorular var
1)Hangi Pluginleri Yüklemeliyim
2)Hava durumunu nasıl değiştirebilirim
3)Spawn yerini nasıl bilicem,korumaya alıcam
4)t=/spawn yazıyorum ama spawn yerine geçmiyor.
6)world entity de blokların kodları nerede yazıyor.
Bunlarıda cevaplarsanız çok sağolun

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1) Hangi pluginleri yükleyeceğin nasıl bir server açmak istediğine bağlı, ama RP tarzı yapacaksan iConomy ve benezeri şeyleri öneririm. Ayrıca Bukkit.org'da pluginler listesi var, yüzlerce plugin var
2) /help yazarsan oyun içinde orada yazıyordu şu an aklımda değil. Ama kısayol olarak Too-Many-Items yüklersen hem item almada, hem zaman değiştirmede hemde havadurumu için tek tık epey işe yarıyor
3)Spawn yeri ilk başladığın yer ve 30x30 block zaten korumalı.
Diğerlerini bilmiyorum

ilkaybaytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Maalesef 30x30 korumasız birde yeni aklıma geldi girerken hani bazı serverlarda /login şifre onu nasıl etkin hale getirebiliriz? Ve öbür sorunda eşyalarım çıktıktan sonra geri girdiğimde olmuyor bunun nedeni nedir acaba?
[WARNING]Failed to save player data for |SWC|Patrona (Nickim)

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Sen bana bir şeyler biliyormusun onu söyle eğer bilgin varsa sana üst seviyeden anlatacağım her şeyi ama bilmiyorsan ve beni boşuna yorarsan sen anlattıklarımdan hiçbir şey anlamazsın ve aramızda bozulur .

aliduzak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aynı hata bendede oluyo ama pluginler ile ilgili bir problemim yok nasıl çözebilirim peki
pc bilgilerim ise 4lük ram 2.67ghz 2 çekirdek mantıksal işlemci ha bu arada laptop kullanıyorum acer i5
şimdiden teşekkürler

ozzi33

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynısı bendede oluyor ve şöyle bir garip gördüğüm taraf Minecraftın 1.1 Gb Ram yediği :D bunun imkanı varmı ve grafikleri bu durumda iken :)
Ve Warning in aynısının yasanması bende biraz garibime gitti nedeni ise pcm 30 online playerı kaldırabılen bır pc ...

ozzi33

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynısı bendede oluyor ve şöyle bir garip gördüğüm taraf Minecraftın 1.1 Gb Ram yediği :D bunun imkanı varmı ve grafikleri bu durumda iken :)
Ve Warning in aynısının yasanması bende biraz garibime gitti nedeni ise pcm 30 online playerı kaldırabılen bır pc ...

aliduzak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
zaten o problemi bir türlü çözemedim minecrafta nasıl daha çok ram verebilirm diye çözebilirsen bana ulaş

mylove74

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba;
ClapsTR hocamızın dediğini dinle o hatayı kaale alma.

musaemre42

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bilgisayara çok agırlık yükleniyo olabilir dosyaları filan kapat sadece start.bat kalsın serverin yani bide oyun dosyalardaki ayarlamalarınıda yap benim xp hiçbir sorun yok