[ACT] GANGSTERLER 2 İSTANBUL ASYA devam...

NASIL DI?

• Kullanılan toplam oy
    52

sezar9876

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MACERA kaldığı yerden devam ediyor.... YAZ sicağında size Minecraftın İstanbulda geçen aksiyon dolu bir oyunla yazı tamamlayacağız. Kahramanımız istanbulda kendine bir hayat kuruyor. Ve tekrar çalışmaya gittiğinde bu seferkinden daha ÇOK GÖREV alıyor. BAKALIM bu versyonu nasıl tamamlayacağız?Ekli dosyayı görüntüle 3236

1. daha fazla görevler eklendi

2. resimlerle daha kolay görev yapabileceksiniz

3. (lütfen GANGSTERLER 1i oynamadan buna ZÖNK diye BAŞLAMAYIN)
erçek adam gibi.köylüler de öyle hem minecraft 1.2.5 ve 1.3.2 uyumlu bu arada minecraft 13.2 12.5 maplar çalişio
NOT: arkadaşlar DİĞER sitelerde söylediğim gibi MAPIN VİDEOSUNU ÇEKEBİLİRSİNİZ izin veriyorum benim için bir sakıncası olmaz

DİĞER NOT BU SİZE BAĞLI: GANGSTERLER 4te yardım için eleman aranıyor lütfen bizlen irtibata geçsin hem bu siteden hemde diğer sosyal ağlardan messenger ---} [ [email protected]] dalga geçmeyin

şimdiden teşekkür ederim link: http://www.mediafire.com/?natcazhgg82fk6h

iyi eğlenceler...
abi ben 4 seninle yaparım 5 şide altıda 7dide hatta sana birde süper texture packs vericem zırhlar takım elbise gibi silahlar modern ateş edio bide helikopter modunu koysak tam olur. texture packin görünümü süper skin süper zombiler g

sezar9876

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben sana yapımda yardım ederim ben yaparım hatta hikayeyi söyle.

Mahoni

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mükemmel yapmışsın devamını bekliyorum

Emrehan1233214

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selami kardeşim, O nasıl bir oylamadır ya GÜZEL, devam et
KÖTÜ, hiç devam etme nedir ? İnsanları okadar kabamı görüyorsun yada kendini kabamı tanıtmaya çalışıyorsun
Bence beğenme 10 şekile kadar uzanabilir içinde sevmek ve beğenmek ayrı şeylerdir onuda unutma Seversin fakat bu kişiseldir
BEğenirsin eğer mapın güzelse bu kişisel değildir bu mapını seviyorum Düşünülerek yapılmış fakat kendine uygun texture felanda koyabilirim ama
Çok güzel olmuş ellerine sağlık :)

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selami kardeşim, O nasıl bir oylamadır ya GÜZEL, devam et
KÖTÜ, hiç devam etme nedir ? İnsanları okadar kabamı görüyorsun yada kendini kabamı tanıtmaya çalışıyorsun
Bence beğenme 10 şekile kadar uzanabilir içinde sevmek ve beğenmek ayrı şeylerdir onuda unutma Seversin fakat bu kişiseldir
BEğenirsin eğer mapın güzelse bu kişisel değildir bu mapını seviyorum Düşünülerek yapılmış fakat kendine uygun texture felanda koyabilirim ama
Çok güzel olmuş ellerine sağlık :)
teşekkürler texturepack düşünüyorum gangsterler 4 te ancak

BLueSauRan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya koy işte 3ü bu foruma düzgün map yok oynamaya ya :D :D :D

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
3Ü burdan bazı kişilere paylaştım hakedenlere veriyorum 4 maplarımın en iyisi olucak üzerinde hala çalışmalar devam ediyor yardım etmek isteyen etsin bence

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gangsterler 3 ankarada geçiyor saten bölmün sonunda trenle kaçarken ANKARAYA gidiyorsunuz ordan devam ediyorsunuz işte