İstek Ada Duyuru Otomatik Yapma [İSTEK]

KaralardanTR

Play.Rebornas.Com | Founder
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle merhaba, skyblock sunucum var ve şöyle bir şey düşünüyorum; oyuncular /duyuru yap <adareklamı örneğin /is warp xxxxx> Yazdınmı oyuncuları bir duyuru sırasına koysun ve 30 saniyede bir sıradaki oyuncuların ada duyurularını chatte yazsın ama sıraya giren biri chatte duyurusu yazıldıktan sonra 1dk sonra tekrardan sıraya girsin ben uğraştımda yapamadım lütfen yardımcı olurmusunuz.

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba, skyblock sunucum var ve şöyle bir şey düşünüyorum; oyuncular /duyuru yap <adareklamı örneğin /is warp xxxxx> Yazdınmı oyuncuları bir duyuru sırasına koysun ve 30 saniyede bir sıradaki oyuncuların ada duyurularını chatte yazsın ama sıraya giren biri chatte duyurusu yazıldıktan sonra 1dk sonra tekrardan sıraya girsin ben uğraştımda yapamadım lütfen yardımcı olurmusunuz.
Bunu ücretli mesaj yapabilirim sıra falan öyle kolay olmuyor hocam neye göre sıra olacak ve onu yazacak adam bulman lazım
fakat ücret karşılığı duyuru yapma yapabilirim istersen

KaralardanTR

Play.Rebornas.Com | Founder
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
sadece duyuru yapma mı diorsun o internette her yerde var benim dediğim sıraya bağlı olarak yapılsın adam 3 4 yan hesap açıp aynı anda mesaj yazdırmasın kuyruğa alınsın kuyruktakileri sırayla 30 sn de bir chate yazsın