Adada Tekbaşına Sky Land ADV mapın yapımcılarından

Siz mapi nasil buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    13

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa keşke bütün tabelaları kırmasaydık :D

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa keşke bütün tabelaları kırmasaydık :D

Maden var ama adadan kazarsan uzun sürer bulman denize bi tane yol yap ordan maden kaz bol bol var x rayla baktim

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla kardeşim çok güzel olmuş skyblock kolaylaştırmışsın .

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Valla kardeşim çok güzel olmuş skyblock kolaylaştırmışsın .
Teşekkür ederim ehehhe :) skyblocktan ilham aldigim dogru fakat bence sky block belli bir yerdin sonra maden olmadigi için insani bunaltiyor ama benim yaptigim adada hersey sizin elinizde hayvanlari üretip istediginiz kadar yapabilirsiniz bitkileri istediginiz kadar yapabilirsiniz ve ayrica adada oldugu için madende var end e bile gidebilirsiniz :D

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim ehehhe :) skyblocktan ilham aldigim dogru fakat bence sky block belli bir yerdin sonra maden olmadigi için insani bunaltiyor ama benim yaptigim adada hersey sizin elinizde hayvanlari üretip istediginiz kadar yapabilirsiniz bitkileri istediginiz kadar yapabilirsiniz ve ayrica adada oldugu için madende var end e bile gidebilirsiniz :D

Bu yönden süper olmuş :D

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0