Adadan düşünce veya ölünce görünmez oluyorum

zzTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese iyi forumlar, konu başlığında da belirttiğim gibi adadan aşağıya düşünce veya bir mob tarafından ölünce spawnda doğuyor ve görünmez oluyorum bir nevi bugda kalıyor gibi bir şey ne sorun oluyor olabilir veya bir fixi vs. mevcutmudur?

Yüklü olan PL'ler: Screenshot

2018-08-21_13.41.17.png

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
tüm skriptları kontrol et pluginlerde böyle bir bug olduğunu düşünmüyorum.

zzTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baya mantıklı aslında elbet oyun içinde düşenler veya ölenler olacak böyle basit mantıkla düşünmeye devam edersen gelişim kayıt edemezsin basit düşünmektense sorunu çözmeyi öneririm böylece kimsenin başı ağrımaz.

tüm skriptları kontrol et pluginlerde böyle bir bug olduğunu düşünmüyorum.
Skript'den kastın şu skript pluginin içindekiler mi ?

bioflugel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
adadan düşünce spawna ışınlama skripti kullan işe yarar (belki)

zzTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
adadan düşünce spawna ışınlama skripti kullan işe yarar (belki)
onu kullanıyorum sıkıntı yok, sorunu çözmeye çok yaklaştım ölünce karakter bugda kalıyor ne kendi gözüküyor nede başka birisini görüyor.
Bu sorun olmayan bir alt yapıda benim pl leri değiştirdim sorunsuz yani kısaca pl ler ile alakası yok bu sorunun oyunun alt yapı dosyaları ile alakası benim düşüncem denediğim craftbukkit di bu sorunun olduğu ise spigot şimdi tekrardan temiz bir spigot alt yapısı kurup deneyeceğim

zzTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorunu çözmüş bulunuyorum arkadaşlar konu kilitlene bilir eğer böyle bir sorun yaşayan arkadaşlar olursa temiz bir en baştan oyun alt yapısını kurun nether'i veya end'i devre dışı bırakırken dikkatli olun sorun tamamiyle alt yapı ile alakalı